Ndihme rreth perdorimit te forumit!

Shko poshtė

Ndihme rreth perdorimit te forumit!

Mesazh nga turkatunari prej Mon May 19, 2008 10:16 pm

Ketu eshte ndihma e administratoreve dhe moderatoreve per mbarvajtjen e forumit!
avatar
turkatunari
Shok i forumit
Shok i forumit

Male
Numri i postimeve : 74
Age : 28
Registration date : 19/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme rreth perdorimit te forumit!

Mesazh nga turkatunari prej Mon May 19, 2008 10:16 pm

Cfare duhet te bene ne menyre qe qe te keni ne fund te faqes zonen ku mund te nisni POST pa pasur nevoj qe te shtypni REPLAY sa her qe doni te postoni ...


1- Shkoni tek " NDRYSHO PROFILIN"
2- Klikoni majtas " PROFILET E FORUMIT"
3- Bej nje "tik" tek pika "Rikthehu ne te njejten teme pasi ke postuar"
4- Beje "Perdor pergjigjen e shpejte ne fund te cdo teme" - AKTIVIZO
5- Ruaje duke klikuar " NDRYSHO PROFILIN"

Zemrushi
avatar
turkatunari
Shok i forumit
Shok i forumit

Male
Numri i postimeve : 74
Age : 28
Registration date : 19/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme rreth perdorimit te forumit!

Mesazh nga vogelushja rrapatushja prej Wed Jun 25, 2008 10:25 am

Smile


Edituar pėr herė tė fundit nga vogelushja rrapatushja nė Thu Jun 26, 2008 1:08 pm, edituar 1 herė gjithsej

vogelushja rrapatushja
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 87
Age : 27
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme rreth perdorimit te forumit!

Mesazh nga sy engjellja prej Wed Jun 25, 2008 12:24 pm

O ti vogėlushia ktu ėshtė ndihmė rreth forumit jo tė shkruash ē'do ti.
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme rreth perdorimit te forumit!

Mesazh nga vogelushja rrapatushja prej Thu Jun 26, 2008 1:04 pm

oj syengjell ste foli njeri ty...........mund edhe te kerkosh qe ta fshij jo te em flasesh kshu ok?klm


Edituar pėr herė tė fundit nga vogelushja rrapatushja nė Thu Jun 26, 2008 1:08 pm, edituar 1 herė gjithsej

vogelushja rrapatushja
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 87
Age : 27
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme rreth perdorimit te forumit!

Mesazh nga vogelushja rrapatushja prej Thu Jun 26, 2008 1:07 pm

edhe dicka po tentoj ta fshi ate sms pak me lart por spo e fshij dot ...te tjerat arrij ti fshij kurse kete jo.si i behet?

vogelushja rrapatushja
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 87
Age : 27
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme rreth perdorimit te forumit!

Mesazh nga turkatunari prej Thu Jun 26, 2008 10:05 pm

As mua nUk me ban maj rrapatushja... Me F'shi ?
avatar
turkatunari
Shok i forumit
Shok i forumit

Male
Numri i postimeve : 74
Age : 28
Registration date : 19/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme rreth perdorimit te forumit!

Mesazh nga xhuliaDi prej Mon Jul 14, 2008 10:52 pm

vogelushja rrapatushja shkruajti:edhe dicka po tentoj ta fshi ate sms pak me lart por spo e fshij dot ...te tjerat arrij ti fshij kurse kete jo.si i behet?

ja per kte desha 1 pergjigje dhe une megjithese jemi moderatore nuk i kemi opsionet per te fshire mesazhet e te gjitheve por vetem tonat (dmth si nje anetar normal jo moderator) Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme rreth perdorimit te forumit!

Mesazh nga xhuliaDi prej Mon Jul 14, 2008 11:10 pm

Edhe tek te drejtat ne fund te faqes sme del ju mund te moderoni te forum Rolling Eyes

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme rreth perdorimit te forumit!

Mesazh nga Jozefin prej Wed Jul 16, 2008 7:32 pm

Moderatori eshte per tu marre me heqjen e mesazheve te gabuara ose me fjale banale dhe jo me modifikimin e Forumit, Per ate eshte vetem Administratori. Por duhet pak ndryshim ne te drejtat e Moderatorit qe smund te fshije as mesazhet e anetareve.

_________________
FITONI NJE DOMAIN FREE DUKE KLIKUAR KETU
avatar
Jozefin
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 127
Age : 24
Registration date : 14/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://jozefin.page.tl

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme rreth perdorimit te forumit!

Mesazh nga dioni prej Wed Jul 16, 2008 10:01 pm

e kam rregullu ate pune brother mos u shqeteso... Very Happy

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme rreth perdorimit te forumit!

Mesazh nga Jozefin prej Thu Jul 17, 2008 12:16 am

Po une qe jam moderator nuk mundem te fshij as mesazhet e mia. Kjo do te thote i barabarte me nje anetare. Shikoje mire

_________________
FITONI NJE DOMAIN FREE DUKE KLIKUAR KETU
avatar
Jozefin
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 127
Age : 24
Registration date : 14/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://jozefin.page.tl

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme rreth perdorimit te forumit!

Mesazh nga dioni prej Thu Jul 17, 2008 12:22 am

prit...se merret big brother me kete pune...hihihi...se ti je piccolo...

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme rreth perdorimit te forumit!

Mesazh nga Jozefin prej Thu Jul 17, 2008 12:24 am

Mu asht tu mu duk e kunderta, ne foto keshtu duken Razz

_________________
FITONI NJE DOMAIN FREE DUKE KLIKUAR KETU
avatar
Jozefin
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 127
Age : 24
Registration date : 14/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://jozefin.page.tl

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme rreth perdorimit te forumit!

Mesazh nga dioni prej Thu Jul 17, 2008 12:25 am

po te shikojme fotot ti del femer brother.... Razz

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme rreth perdorimit te forumit!

Mesazh nga Jozefin prej Thu Jul 17, 2008 12:28 am

Ej po ku e pe me poshte qe ta dallosh se cfare eshte Razz

_________________
FITONI NJE DOMAIN FREE DUKE KLIKUAR KETU
avatar
Jozefin
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 127
Age : 24
Registration date : 14/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://jozefin.page.tl

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme rreth perdorimit te forumit!

Mesazh nga Jozefin prej Thu Jul 17, 2008 12:30 am

Ti leme keta po te merremi me problemet, ankesat, gjithcka qe ju duket gabim mund te postoni ketu

_________________
FITONI NJE DOMAIN FREE DUKE KLIKUAR KETU
avatar
Jozefin
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 127
Age : 24
Registration date : 14/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://jozefin.page.tl

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme rreth perdorimit te forumit!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi