POEZI

Faqja 4 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga Xhulio prej Sat Jul 19, 2008 3:44 pm

Flm Sy_engjellja
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga sy engjellja prej Sat Jul 19, 2008 3:47 pm

Akull do tė bėhem
buzėt do ti ngri
po mė tradhėtove,
kurr s'do ti shkrij,
aty do mbetem nė
buzet e tua,
edhe pse te ngrira
prap do ti dua...!
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga lina-girl prej Sat Jul 19, 2008 3:48 pm

shum e bukr kjo Wink
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga Xhulio prej Sat Jul 19, 2008 3:49 pm

Kjo po qe eshte e bukur.
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga sy engjellja prej Sat Jul 19, 2008 3:50 pm

edhe mua me pelqen
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga Xhulio prej Sat Jul 19, 2008 3:50 pm

sy engjellja shkruajti:Si guxove te ma marresh zemren
si rrezikove kaq shum
por nuk ka problem se borxhi me borxhin lahet
se zemren tende ta kam marr une

Po mu me ka ngelur ne mendje kjo. Very Happy
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga sy engjellja prej Sat Jul 19, 2008 3:53 pm

Do tė them tė dua
deri sa goja tė mos flas.
Do tė them tė dua
derisazema tė mė plas
Do tė them tė dua
derisa shpirti tė mos duroj.
Do tė them tė dua
edhe sikur Zoti tė mė gjykoj
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga sy engjellja prej Sat Jul 19, 2008 3:53 pm

eshte e vertet Very Happy
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga Xhulio prej Sat Jul 19, 2008 3:53 pm

Mbylli syte me embelsi
Me kujto mua tek ti
Dhe per ate cfare enderron
Ndoshat Zoti ta ploteson
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga sy engjellja prej Sat Jul 19, 2008 3:55 pm

Do i lutem Zotit
qe endrra te vazhdoj
deri sa 1 puthje ty ta dhuroj
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga Xhulio prej Sat Jul 19, 2008 3:56 pm

Me pyete ate nate
Ke do me shume mua apo jeten
Dhe une pa u menduar
Tu pergjigja jeten
Dhe ti ike duke qare
Pa ditur se "JETA IME JE TI"
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga sy engjellja prej Sat Jul 19, 2008 4:00 pm

Nese ne jet
do dashuroja 2 her
do te dashuroja ty,
dhe nese do e kisha gabim
do dashuroja gabimin tim.
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga xhuliaDi prej Sat Jul 19, 2008 4:01 pm

Sa faqe romantike..... I love you

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga sy engjellja prej Sat Jul 19, 2008 4:03 pm

shuuuuuuum Very Happy
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga Xhulio prej Sat Jul 19, 2008 4:13 pm

TE PRES!

Nen hijen e trungut madheshtor
Te pres
Kafen e mengjesit
Nuk e kam pire ende!
Nje re e zeze mbi koke me vjen
Dhe njemije halle me sjell ne mendje!
Te pres rene te ma largosh
Rrezet e diellit me ty do te vijne
Dhe buzeqeshja ne buzet e mia
E lisi do te jete deshmitare
I dashurise sone
Ne trungun e tij
Dy zemra do te gdhenden
E c'faj ka lisi ti demtojme trungun!!??
Zemrat do ti gdhendim
Ne kokat tona
Truri yn do te jete
Jasteku i bute
Ku enderrat tona
Do te gjejne prehje
Dhe vetem une e ti
Do te kemi qelesin
Deren e dashurise per ta hapur
E trungu madheshtore
Do te jete deshmitare
I nje dashurie qe nuk perendon
E ne vjeshten e jetes sone
Gjethet e tije
Me verdhesine e tyre
Do te flasin per dashurine
Te rena mbi kokat tone
Te veshura me pelerinen
E dimrit te jetes sone!!
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga Xhulio prej Sat Jul 19, 2008 6:28 pm

Prit prit, mos bjer ne gjum,
Se dua te them te dua shum,
Naten e mir e gjum te embel,
Me jep nje puthje e me shih ne enderr.
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga Xhulio prej Sat Jul 19, 2008 6:28 pm

Me thuaj te dua,
1 Ore
Te them te dua,
1 Dite
Me thaj te dua,
1 muaj
Te them te dua
1 vit
Me thuaj te dua,
1 Shekull
Qe te them
Edhe I vdekur
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga Xhulio prej Sat Jul 19, 2008 6:29 pm

Tė dua, pėr ty vuaj!
Tė dua, pėr ty shkruaj!
Tė dua, pėr ty ėndėroj!
Deri nė vdekje ty s’tė harroj!
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga Xhulio prej Sat Jul 19, 2008 6:32 pm

Mos I kerko diellit,
te lindi dy here,
nuk mundet se
eshte
Nata
Mos i kerko njeriut,
te lindi dy here,
nuk mundet se,
eshte Vdekja
Mos kerko te le,
nuk mundem
se te DUA
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga xhuliaDi prej Sat Jul 19, 2008 8:09 pm

Wewewewew ēuni romantik.... lum goca qe i kushtohen poezite... Wink Very Happy

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga sy engjellja prej Sat Jul 19, 2008 9:28 pm

me te vertet e lumja une qar quni kam Very Happy
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga Xhulio prej Sun Jul 20, 2008 5:16 pm

Haha je me e mire se une mi yll botet
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga Xhulio prej Sun Jul 20, 2008 10:21 pm

Hape zemren dhe mendo
Hape zemren dhe lexo
Hape dritaren dhe shiko
Une te dua por mos trego

Per Sy_Engjellen
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga Xhulio prej Sun Jul 20, 2008 10:22 pm

Nuk kam faj se te dua
Nuk e di a je a s`je per mua
Veē nje gje te qart ta kesh
Ne zemren time do te jesh.

Per Sy_Engjellen
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga Xhulio prej Sun Jul 20, 2008 10:24 pm

Me ēelsat e lumturise
Hapa porten e dashurise
Aty kishte ari dhe argjend
Por une zgjodha "Emrin Tend"

Per Sy_Engjellen
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga Xhulio prej Sun Jul 20, 2008 10:32 pm

Ēdo levizje tenden e ndoqa me sy
Nuk e di ē`me ndodhi diēka ndjeva per ty
Kur te shihja ne sy ti me buzeqeshje embel
Qe nga ajo dite me ke ngel ne "ZEMER"

Per Sy_Engjellen
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga dioni prej Sun Jul 20, 2008 11:37 pm

papapa...jam shume krenar qe ne forumin tone po shohim nje lidhje te forte dashurie mes xhulios dhe sy_engjelles...se di sa e vertete eshte kjo por shpresoj qe sy_engjellja mos ta zhgenjej xhulion se ai sdo ta bente nje gje te tille kurre...hihihi...(kusho mos me thuaj se s'te kam rregullu pune)... Very Happy

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga xhuliaDi prej Mon Jul 21, 2008 11:38 am

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga sy engjellja prej Mon Jul 21, 2008 1:21 pm

O Dion nuk a se kam shum besim se disa djem a fshtir me i njoft pastaj kjo dashuria e fort per mu a thjesht miqesi Very Happy
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga dioni prej Mon Jul 21, 2008 8:54 pm

po dashuri cfare eshte per ty??????

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 4 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi