POEZI

Faqja 6 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga Xhulio prej Thu Jul 24, 2008 11:30 pm

Lina maje vetin maj. Very Happy Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga lina-girl prej Thu Jul 24, 2008 11:34 pm

pseeeeeeeeeeeeeeeeeeee????
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga Xhulio prej Thu Jul 24, 2008 11:34 pm

Po tham ngaqe u bane me nerva.. Very Happy
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga dioni prej Thu Jul 24, 2008 11:35 pm

tema eshte poezi....une nuk po shoh rime ketu...vazhdoni temen...per te tjerat diskotoni tek temat e lira...

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga Xhulio prej Thu Jul 24, 2008 11:36 pm

OK se kete deshta me than edhe une
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga lina-girl prej Thu Jul 24, 2008 11:41 pm

ne radh te par nuk u bona me nerva...kam qen ter diten me nerva ...nejse
ne radh te dyt.....po e shkruaj nje tjeter poezi....
un dhe ti lindem ne nje kohe
te pa kohe
jetuam...por su gezuam as
dje,as sot
u deshem dhe u urryem dikur
e neser...!
do te themi se sjemi njohur
kurre...
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga sy engjellja prej Fri Jul 25, 2008 12:23 am

Lina me bere te qaj Crying or Very sad
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga Xhulio prej Fri Jul 25, 2008 11:47 am

Mos qaj maj maje vetin edhe ti.Hajt se te maj une Very Happy
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga dioni prej Fri Jul 25, 2008 9:35 pm

lina-girl shkruajti:
un dhe ti lindem ne nje kohe
te pa kohe
jetuam...por su gezuam as
dje,as sot
u deshem dhe u urryem dikur
e neser...!
do te themi se sjemi njohur
kurre...
Vertet me kuptim te bukur kjo...
(kthehemi ne teme)

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga lina-girl prej Sun Jul 27, 2008 11:32 pm

Ne syte e tu heshtje kozmike
ne buzet tua heshtje tragjike
ne gojen tende as "PO" as "JO"
e nga dreqin ta di une ne
"Me do" apo "Sme do?!"
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga lina-girl prej Tue Jul 29, 2008 12:35 am

MADE BY ME

Sing like no one is listening,
dance like no one is watching,
love like you'll never
get hurt and live like
it's heaven on earth...
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga Ergysi prej Thu Jun 03, 2010 12:00 am

Humb ne mendime , aty te takoj
Kthehem ne realitet ,prap te mendoj
Nuk di si ta largoj kete ndjenje ,qe me tundon
nuk dua ta pranoj por shume me mungon
Te dua pa mase dhe pse sje me mua
C'do dite qe kalon me ben me teper te te Dua..

Ergysi
Anetar i ri
Anetar i ri

Male
Numri i postimeve : 5
Age : 27
Registration date : 02/06/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga Ergysi prej Thu Jun 03, 2010 12:03 am

Ne kete erresire me duhet 1 neon ,
por kam syte e tu drite qe me ndricon
Ne rruget e zemres i vetem te kerkoj
ku je ti shpirti im ??? Dua te te shikoj
Ne endrrat qe kam Lundron per cdo nate
je dhe do te mbetesh per 1 kohe te gjate
Ne ditet e jetes time si i cmendur te mendoj
je endrra e vetme qe po realizoj
per ty shpirt dhe diellin e bej hene
pa ty Zemra ime jam si foshnja pa nene....

Ergysi
Anetar i ri
Anetar i ri

Male
Numri i postimeve : 5
Age : 27
Registration date : 02/06/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 6 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi