POEZI

Faqja 5 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga sy engjellja prej Tue Jul 22, 2008 11:33 am

Dashuria eshte ndjenja me e forte ajo qe te ben te kalosh qdo situat dhe qe je ne gjendie te besh gjithqka per personin qe don
Dion te filloj te shkruaj me hollesi per dashurin nuk e di kur do mbaroj.
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga dioni prej Tue Jul 22, 2008 8:39 pm

ok ok mjafton por pashe qe kishe shkruar se dashuria e forte per mua eshte vetem miqesi prandaj se kapa mire...per ty me vjen keq qe ke ngel pak e zhgenjyer nga dashuria sepse e ke kuptuar vertet ca do te thote te dashurosh... Very Happy

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga lina-girl prej Tue Jul 22, 2008 9:23 pm

Ndonjehere nese kerkon te qash,kerkome mua,ndoshta nuk mund te te bej te qeshesh,por mund te qaj bashk me ty...
Ndonjehere nese do te shkosh ne largesi kerkome mua,ndoshta nuk mund te te ndal,por mund te vij me ty...
Ndonjehere nese nuk deshiron te flasesh me aske,perseri kerkome mua,mund te hesht para teje deri ne pafundesi...
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga dioni prej Tue Jul 22, 2008 11:11 pm

papapapapa ma hoqe trurin lina vertet e bukur shume...kujt ja kushton??????????????????? Very Happy scratch Question

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga lina-girl prej Tue Jul 22, 2008 11:22 pm

ty mer Razz ...shi si ben Mad ...
hihihi,e bukur esht,prandaj e shkrova...
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga dioni prej Tue Jul 22, 2008 11:24 pm

epo ca te them une me ke lene pa fjale me ke lene... Very Happy lol!

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga sy engjellja prej Wed Jul 23, 2008 12:59 pm

uau edhe 1 qift tjeter ketu ne forum. Very Happy
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga xhuliaDi prej Wed Jul 23, 2008 6:31 pm


_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga xhuliaDi prej Wed Jul 23, 2008 6:34 pm


_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga xhuliaDi prej Wed Jul 23, 2008 6:36 pm


_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga dioni prej Wed Jul 23, 2008 8:09 pm

sy engjellja shkruajti:uau edhe 1 qift tjeter ketu ne forum. Very Happy
jo mi une dhe lina njihemi prej kohesh jemi thjesht shoke te mile... Very Happy apo jo lina?

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga lina-girl prej Thu Jul 24, 2008 12:37 am

pooo,shok te mil shum Very Happy Very Happy
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga sy engjellja prej Thu Jul 24, 2008 10:35 am

Punet e mira behen ngadal..... se dhe une e Xhulioja thjesht shok te mir kemi qene..... prandaj ksaj pune si dihet Very Happy
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga xhuliaDi prej Thu Jul 24, 2008 10:56 am

Edhe une me ate timin shok kemi qene para pastaj.... Razz

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga sy engjellja prej Thu Jul 24, 2008 12:29 pm

Na besoni se nuk rrejm une e Xhulia pastaj ju dojm te miren prandaj fasim kshu Very Happy
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga Xhulio prej Thu Jul 24, 2008 2:49 pm

Po pra se kane te drejte sy_engjellja edhe Xhulia.
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga dioni prej Thu Jul 24, 2008 8:54 pm

ca doni mer ju do na lidhni me zor...hihihi...e dime vete kete pune une dhe lina...se i jane vene gjithe chati me 15 vete ne shpine per te me pranuar dhe sme ka pranuar...ca ti them une...tani jemi shoke....pastaj me mire keshtu se une jam ne itali dhe lina ne maqedoni gati dhe s'ka lezet qe te jetojme larg njeri-tjetrit keshtu qe me mire keshtu Very Happy

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga xhuliaDi prej Thu Jul 24, 2008 9:29 pm

Very Happy:D:D jo jo s'eshte pergjigje e mire kjo... edhe une e kam larg te dashurin edhe Xhulio me sy_engjellen Razz:P:P:P:D

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga Xhulio prej Thu Jul 24, 2008 9:58 pm

Si ban dioni demek se nuk kam qef me u lidh...hihih.Tesh perfundimisht dioni me linen duan te lidhen me njeri-tjetrin.edhe ka maru ky muhabet.hihihih Very Happy Very Happy Smile Smile Smile
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga Xhulio prej Thu Jul 24, 2008 10:45 pm

disa lujan letra
disa luajn sha
ti qe lun me femra
je djal maskara
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga dioni prej Thu Jul 24, 2008 10:57 pm

xhuliaDi shkruajti:Very Happy:D:D jo jo s'eshte pergjigje e mire kjo... edhe une e kam larg te dashurin edhe Xhulio me sy_engjellen Razz:P:P:P:D
une shoh veten time dhe veproj si te me duket e drejte pastaj te tjeret i bejne vete llogarite e veta Razz Very Happy

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga lina-girl prej Thu Jul 24, 2008 11:06 pm

avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga dioni prej Thu Jul 24, 2008 11:08 pm

wewewewe mua ma dedikon edhe kete lina? Razz

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga lina-girl prej Thu Jul 24, 2008 11:16 pm

avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga dioni prej Thu Jul 24, 2008 11:20 pm

wooooooooooooooow me ke bere te flas me vete me kete te fundit vertet shuuuume e bukur... Very Happy

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga Xhulio prej Thu Jul 24, 2008 11:24 pm

O Dion e ka me te futme..hihih Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Smile Smile Smile Smile
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga dioni prej Thu Jul 24, 2008 11:25 pm

scratch Rolling Eyes scratch

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga lina-girl prej Thu Jul 24, 2008 11:26 pm

shikoje kete tani ehehhe.......
i must have been born under the lucky star 2 find a friend as nice as u are...and i'll promise follow the rainbow until the end if u promise 4ever 2 be my friend...
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga lina-girl prej Thu Jul 24, 2008 11:27 pm

hmmmmmmmmmm ......xhulio scratch Mad
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga xhuliaDi prej Thu Jul 24, 2008 11:28 pm

Laughing Like a Star @ heaven Laughing

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: POEZI

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 5 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi