urime per faqen

Shko poshtė

urime per faqen

Mesazh nga turkatunari prej Mon May 19, 2008 6:36 pm

uroj organizatort per kyt faqe te re qi kan hap lol!
avatar
turkatunari
Shok i forumit
Shok i forumit

Male
Numri i postimeve : 74
Age : 27
Registration date : 19/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: urime per faqen

Mesazh nga dioni prej Mon May 19, 2008 8:52 pm

zemrushi shkruajti:uroj organizatort per kyt faqe te re qi kan hap lol!
Faleminderti!!! Edhe ne urojme qe t'ja kaloni mire mes nesh... Very Happy

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: urime per faqen

Mesazh nga vogelushja rrapatushja prej Tue Jun 24, 2008 10:50 am

urime per faqen eeeeeeeeee. edhe jam sh e knaqur qe gjendem ne ket forum .klm te gjith........ lol!

vogelushja rrapatushja
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 87
Age : 27
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: urime per faqen

Mesazh nga sy engjellja prej Tue Jun 24, 2008 5:54 pm

Urime me pelqen faqia e re.
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: urime per faqen

Mesazh nga Jozefin prej Tue Jun 24, 2008 6:06 pm

vogelushja rrapatushja shkruajti:urime per faqen eeeeeeeeee. edhe jam sh e knaqur qe gjendem ne ket forum .klm te gjith........ lol!
sy engjellja shkruajti:Urime me pelqen faqia e re.

Dhe ne ju falenderojme qe zgjodhet forumin tone Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
FITONI NJE DOMAIN FREE DUKE KLIKUAR KETU
avatar
Jozefin
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 127
Age : 24
Registration date : 14/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://jozefin.page.tl

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: urime per faqen

Mesazh nga Mistrec_lacian prej Tue Jun 24, 2008 7:33 pm

pershnetje shkodra me pelqey ky forumi juaj dhe vedosa te marr dhe une pjes...urime webmsterave per ket sit kaq te mrekullushem...suksese.. Very Happy Very Happy:D

Mistrec_lacian
Anetar i ri
Anetar i ri

Male
Numri i postimeve : 13
Age : 33
Registration date : 07/06/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.paralaci.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: urime per faqen

Mesazh nga dioni prej Tue Jun 24, 2008 10:13 pm

Faleminderit te gjitheve! Jemi munduar t'ju ofrojme dicka te bukur por me e bukura jeni juve qe na vizitoni dhe beheni pjese e kesaj shoqerie...

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: urime per faqen

Mesazh nga Xhulio prej Wed Jun 25, 2008 2:10 pm

Une falenderoj dionin per forumin me nje kollo.hahah e Dion a e ban per mu a
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: urime per faqen

Mesazh nga sy engjellja prej Wed Jun 25, 2008 2:14 pm

Po kush se fl Dionin ėshtė shuuuuum imirė.
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: urime per faqen

Mesazh nga Xhulio prej Wed Jun 25, 2008 2:17 pm

E di mos sy engjellja thashe se ca po na thu po Dioni eshte 1-shi ketu edhe gjithkund
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: urime per faqen

Mesazh nga sy engjellja prej Wed Jun 25, 2008 2:58 pm

Edhe une thash se qa po na thu se per Dionin e dina tan se a i 1
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: urime per faqen

Mesazh nga dioni prej Wed Jun 25, 2008 8:40 pm

wewewe c'jane gjith keto komplimenta se me bete me turp Embarassed Faleminderit gjithashtu dhe ju jeni te mrekullueshem... Very Happy

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: urime per faqen

Mesazh nga Xhulio prej Wed Jun 25, 2008 10:24 pm

Haha dion shum flm po kush asht ma i mrekullueshmi ketu.Na e thuj
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: urime per faqen

Mesazh nga xhuliaDi prej Tue Jul 01, 2008 2:53 pm

Unaa Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: urime per faqen

Mesazh nga dioni prej Tue Jul 01, 2008 8:38 pm

Kete doja te thoja dhe une Xhulia... lol!

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: urime per faqen

Mesazh nga xhuliaDi prej Tue Jul 01, 2008 9:07 pm

hiihihihhi Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy flm Razz Very Happy Very Happy Very Happy Wink
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: urime per faqen

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi