K"tu Mund te prsh...Stafin !!

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtė

Re: K"tu Mund te prsh...Stafin !!

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 04, 2008 10:40 pm

weeee ēa ēuni ok me pune te mbare dhe mos u lodh shume...

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: K"tu Mund te prsh...Stafin !!

Mesazh nga dioni prej Fri Jul 04, 2008 10:58 pm

flm...as mua s'me pelqen te lodhem por varet megjithese deri tani nuk eshte se jam lodhe shume jo...Jam ne gjendje te mire fizike ndersa psikologjike kam nganje shkeputje po c'te bejme, si duket ska sinjal te mire ketej nga zona ku rri une..hiiihihih...

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: K"tu Mund te prsh...Stafin !!

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 04, 2008 11:01 pm

hahhahahha mjafton te jesh mire se na mbyllet forumi pastaj Razz Razz Razz Razz Very Happy

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: K"tu Mund te prsh...Stafin !!

Mesazh nga dioni prej Fri Jul 04, 2008 11:09 pm

edhe po te mos jem une (larg qofte...haha...) jeni ju qe e mbani gjalle forumin...pra une jam zemra e forumit ndersa ju jeni shpirti qe eshte i pavdekshem... Very Happy por mos u beni merak se i mire apo i keq mua ketu do me keni keni gjithmone, skeni c'beni...

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: K"tu Mund te prsh...Stafin !!

Mesazh nga Jozefin prej Sat Jul 05, 2008 7:34 pm

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Wink Wink Wink

_________________
FITONI NJE DOMAIN FREE DUKE KLIKUAR KETU
avatar
Jozefin
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 127
Age : 24
Registration date : 14/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://jozefin.page.tl

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: K"tu Mund te prsh...Stafin !!

Mesazh nga sy engjellja prej Sat Jul 05, 2008 7:51 pm

Dion pa ty nuk do kishte kuptim.
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: K"tu Mund te prsh...Stafin !!

Mesazh nga xhuliaDi prej Sun Jul 06, 2008 3:00 pm

e pra... pershendetje gjitheve......!

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: K"tu Mund te prsh...Stafin !!

Mesazh nga dioni prej Sun Jul 06, 2008 9:29 pm

sy engjellja shkruajti:Dion pa ty nuk do kishte kuptim.
flm sy engjellja... rri pa frike se s'me gjen gje mua jo...hihi...

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: K"tu Mund te prsh...Stafin !!

Mesazh nga xhuliaDi prej Sun Jul 06, 2008 9:51 pm

Gjene e keqe se gjen gje eshte 1 shprehje Razz Razz Razz ..hiihhiih

Mirmbrema gjithve njer...

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: K"tu Mund te prsh...Stafin !!

Mesazh nga Musafir prej Wed Jul 09, 2008 11:08 am

mir pra dion sa te vish ne shkoder do te vras edhe ta shoohim a te gjen gja Laughing Laughing Laughing afro

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: K"tu Mund te prsh...Stafin !!

Mesazh nga dioni prej Wed Jul 09, 2008 9:35 pm

uuuuu qyqja... Razz

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: K"tu Mund te prsh...Stafin !!

Mesazh nga xhuliaDi prej Thu Jul 10, 2008 10:32 am

Pershendetje!

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: K"tu Mund te prsh...Stafin !!

Mesazh nga dioni prej Thu Jul 10, 2008 9:36 pm

ke po pershendet mi ti veten e? se edhe ti je ne staf...apo na pershendete neve...flm shume...edhe une te pershendes ty dhe gjith stafin...(anonim emrat tjere)...hihi...

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: K"tu Mund te prsh...Stafin !!

Mesazh nga xhuliaDi prej Thu Jul 10, 2008 10:52 pm

Mirmbrema kush e meriton Razz:P:D

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: K"tu Mund te prsh...Stafin !!

Mesazh nga sy engjellja prej Thu Jul 10, 2008 10:53 pm

Edhe une ju prsh te gjithve
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: K"tu Mund te prsh...Stafin !!

Mesazh nga Edita prej Thu Jul 10, 2008 11:04 pm

pershendetje te perzemerta per te gjithe Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: K"tu Mund te prsh...Stafin !!

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 11, 2008 9:38 am

Mirmngjesi stafi... kush do kafe me qumesht???

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: K"tu Mund te prsh...Stafin !!

Mesazh nga Musafir prej Fri Jul 11, 2008 11:38 am

un e dua 1 te madhe

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: K"tu Mund te prsh...Stafin !!

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 11, 2008 12:54 pm


_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: K"tu Mund te prsh...Stafin !!

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 11, 2008 12:56 pm

Very Happy Very Happy besoj te del...une po ha kshu qe te rri ne forme se kafen e piva ne mgjes...

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: K"tu Mund te prsh...Stafin !!

Mesazh nga Musafir prej Fri Jul 11, 2008 1:14 pm

flm shum per kapucinon xhulia ishte super

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: K"tu Mund te prsh...Stafin !!

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 11, 2008 9:14 pm

me behet qejfi qe te pelqeu Very Happy Very Happy

mirmbrema sy engjellja se qenke online dhe mirmbrema gjithve qe do vijojne me pas...

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: K"tu Mund te prsh...Stafin !!

Mesazh nga lina-girl prej Sun Jul 13, 2008 12:06 am

mirmbrema "STAFI" ...
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: K"tu Mund te prsh...Stafin !!

Mesazh nga xhuliaDi prej Sun Jul 13, 2008 3:16 pm

pershendetje.... gjithve

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: K"tu Mund te prsh...Stafin !!

Mesazh nga sy engjellja prej Mon Jul 14, 2008 12:38 pm

Mirmengjesiiiiiiiiiiiii.........Une kur kam pushime para 11 ndodh rraaaaadh qe te zgjohem.
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: K"tu Mund te prsh...Stafin !!

Mesazh nga Jozefin prej Mon Jul 14, 2008 5:45 pm

Shkodra St@ff

Administratorė:
Dioni
Moderatorė:
XhuliaDi
Vogelushja rrapatushja
Klodi
Litle Hacker
Jozefin


Ju kam respektuar sidomos vajzat, kam vene veten ne fund Cool
Ju pershendes gjithe Stafin cheers

_________________
FITONI NJE DOMAIN FREE DUKE KLIKUAR KETU
avatar
Jozefin
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 127
Age : 24
Registration date : 14/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://jozefin.page.tl

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: K"tu Mund te prsh...Stafin !!

Mesazh nga xhuliaDi prej Mon Jul 14, 2008 6:29 pm

Pershendetje dhe per anetaret e tjere qe panvaresisht se sjane moderatore po e mbajne forumin gjalle (Sy_engjellja & Edita edhe pse kjo eshte humb kto kohet e fundit... Rolling Eyes )

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: K"tu Mund te prsh...Stafin !!

Mesazh nga sy engjellja prej Mon Jul 14, 2008 6:46 pm

Prsh tė gjiiiiiiiiiith Xhulien, Dionin, Klodin, Editen, Litle Hacker, Jozefin dhe gjith ato qė i kam harruar.
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: K"tu Mund te prsh...Stafin !!

Mesazh nga Musafir prej Mon Jul 14, 2008 10:31 pm

flm sy engjella

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: K"tu Mund te prsh...Stafin !!

Mesazh nga xhuliaDi prej Mon Jul 14, 2008 10:37 pm

Mirmbrema Klodi!!!

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: K"tu Mund te prsh...Stafin !!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi