K"tu Mund te prsh...Stafin !!

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtė

K"tu Mund te prsh...Stafin !!

Mesazh nga turkatunari prej Mon May 19, 2008 6:28 pm

Prsh Stafi.... Si PO ja klv urime.. Per webin....
bounce
avatar
turkatunari
Shok i forumit
Shok i forumit

Male
Numri i postimeve : 74
Age : 28
Registration date : 19/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: K"tu Mund te prsh...Stafin !!

Mesazh nga dioni prej Mon May 19, 2008 8:55 pm

zemrushi shkruajti:Prsh Stafi.... Si PO ja klv urime.. Per webin....
bounce
Mire faleminderit shume edhe ne te pershendesim... lol!

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: K"tu Mund te prsh...Stafin !!

Mesazh nga turkatunari prej Mon May 19, 2008 11:20 pm

as Nji shishe Birr per (Web) nuk Po na gjerr Razz
avatar
turkatunari
Shok i forumit
Shok i forumit

Male
Numri i postimeve : 74
Age : 28
Registration date : 19/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: K"tu Mund te prsh...Stafin !!

Mesazh nga lani prej Sun Jun 22, 2008 4:12 am

une per vete jam kundra pijeve alkolike geek
per mu nje red bull ok afro

lani
Anetar i rregullt
Anetar i rregullt

Male
Numri i postimeve : 80
Age : 25
Registration date : 03/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: K"tu Mund te prsh...Stafin !!

Mesazh nga sy engjellja prej Sun Jun 22, 2008 6:09 pm

psh tė gjithė stafit me tė vėrtet na qerasni me korona
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: K"tu Mund te prsh...Stafin !!

Mesazh nga sy engjellja prej Sun Jun 22, 2008 6:23 pm

dion qenke i madh ti more barcaletat ishin super Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: K"tu Mund te prsh...Stafin !!

Mesazh nga Musafir prej Sun Jun 22, 2008 7:14 pm

persh te gjithve jeni te mirpritur ne c'do koh te forumi jon
cheers lol!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: K"tu Mund te prsh...Stafin !!

Mesazh nga dioni prej Sun Jun 22, 2008 7:30 pm

sy engjellja shkruajti:dion qenke i madh ti more barcaletat ishin super Very Happy Very Happy Very Happy
Faleminderit!!! Sa per birrat pa problem kur te vij ne shqiperi ju premtoj nga nje birre gjith stafit, gjithashtu edhe ty sy engjellja...

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: K"tu Mund te prsh...Stafin !!

Mesazh nga sy engjellja prej Sun Jun 22, 2008 8:53 pm

E kemi per dt.
Po ku je ti dioni? Se as une s'ja ne shkoder
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: K"tu Mund te prsh...Stafin !!

Mesazh nga dioni prej Sun Jun 22, 2008 8:55 pm

Ne itali dmth dikund neper Valle d'Aosta...

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: K"tu Mund te prsh...Stafin !!

Mesazh nga sy engjellja prej Sun Jun 22, 2008 8:56 pm

une ne Padova
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: K"tu Mund te prsh...Stafin !!

Mesazh nga lani prej Sun Jun 22, 2008 9:29 pm

nga i bi kjo? Basketball

lani
Anetar i rregullt
Anetar i rregullt

Male
Numri i postimeve : 80
Age : 25
Registration date : 03/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: K"tu Mund te prsh...Stafin !!

Mesazh nga Xhulio prej Sun Jun 22, 2008 10:22 pm

Une pershendes,Dionin,Lanin vetem se me ka ba pak me nerva,Jozefinin,Klodin,sy engjellen dhe te gjithe anetaret e forumit.Me fal sy engjell qe te pershendeta ne fund sepse vajzat respektohen ne fillim por kete rradhe te kam respektuar ne fund haha jeni nisha te gjithe[i]
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: K"tu Mund te prsh...Stafin !!

Mesazh nga Jozefin prej Mon Jun 23, 2008 12:36 am

Litle Hacker shkruajti:Une pershendes,Dionin,Lanin vetem se me ka ba pak me nerva,Jozefinin,Klodin,sy engjellen dhe te gjithe anetaret e forumit.Me fal sy engjell qe te pershendeta ne fund sepse vajzat respektohen ne fillim por kete rradhe te kam respektuar ne fund haha jeni nisha te gjithe[i]
FLM Litle Hacker Very Happy Very Happy lol!

_________________
FITONI NJE DOMAIN FREE DUKE KLIKUAR KETU
avatar
Jozefin
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 127
Age : 24
Registration date : 14/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://jozefin.page.tl

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: K"tu Mund te prsh...Stafin !!

Mesazh nga dioni prej Mon Jun 23, 2008 12:57 am

Xhul te takoj me u harxhu ifije me gjeth ate pershendetje, po faleminderit edhe une te pershendes ty dhe te gjith ato qe njoh dhe ato qe me njohin se psh: sy engjellja me kishte pare si fetyre po une nuk e dija biles prap se di se ku me ka pare po nejse... Very Happy

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: K"tu Mund te prsh...Stafin !!

Mesazh nga Xhulio prej Mon Jun 23, 2008 1:11 pm

Kete pershendetje kam bere nje jave per ta shpikur>Kjo pune me dedikohet mua.hahaha.O dion mos te ka pare tu shit hamburger.hahahaha[[/i]
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: K"tu Mund te prsh...Stafin !!

Mesazh nga sy engjellja prej Mon Jun 23, 2008 7:03 pm

Pak rendesi ka a me keni psh ne fillim apo ne fund, une ju psh te gjithve. Dionin nuk e kam pare tu shitur hamburgra.
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: K"tu Mund te prsh...Stafin !!

Mesazh nga Musafir prej Mon Jun 23, 2008 7:17 pm

ehaaa paska plas birra hambuerger ee un dua nje doner te that po e du te shkreli e xhul a e din ti edhe nje corona

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ckemiiiiiiiii

Mesazh nga vogelushja rrapatushja prej Tue Jun 24, 2008 9:56 am

pershendetje te gjithve.un jam.... e dini emrin tim edhe pse jam e re ktu harrova Embarassed .uroj tja kaloni mir te gjith lol!

vogelushja rrapatushja
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 87
Age : 27
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: K"tu Mund te prsh...Stafin !!

Mesazh nga dioni prej Tue Jun 24, 2008 10:27 pm

emrin e vertete ndoshta ta di vetem une...Quhesh Samanta apo gabohem???

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: K"tu Mund te prsh...Stafin !!

Mesazh nga vogelushja rrapatushja prej Wed Jun 25, 2008 8:50 am

jo jo quhem frida... lol! klm kurse ti dione e? ta gzosh dhe ti emrin...

vogelushja rrapatushja
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 87
Age : 27
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: K"tu Mund te prsh...Stafin !!

Mesazh nga Xhulio prej Wed Jun 25, 2008 1:37 pm

persa ra puna klod te hamburgeri te shkreli duhet me ba vetsherbim e shko merri vet.une du me pershendet rrapatushen se na ka shndrit forumin e chatin.hahaha
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: K"tu Mund te prsh...Stafin !!

Mesazh nga vogelushja rrapatushja prej Thu Jun 26, 2008 12:29 pm

ouuuuu m everte? flmmmmmmm little mirse te gjej dhe ty

vogelushja rrapatushja
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 87
Age : 27
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: K"tu Mund te prsh...Stafin !!

Mesazh nga lina-girl prej Sat Jun 28, 2008 2:34 am

pershndetje per....stafin,pasi per te u dashka me pershendet ketu hehe....i persh ata qe i njoh dhe te gjith ata...qe i njoh....Razz...klm...stafi...
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: K"tu Mund te prsh...Stafin !!

Mesazh nga lina-girl prej Sat Jun 28, 2008 2:36 am

ah desh harrova,me prshendesni dhe ju se do ju griii po se bet:P,hehehe...
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: K"tu Mund te prsh...Stafin !!

Mesazh nga vogelushja rrapatushja prej Sat Jun 28, 2008 9:26 am

pershendetje lina .ta dish se pote pershendes x qef e jo se the do ju grij.hahahhahaah klm Razz

vogelushja rrapatushja
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 87
Age : 27
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: K"tu Mund te prsh...Stafin !!

Mesazh nga xhuliaDi prej Thu Jul 03, 2008 11:25 pm

Mirmbrema gjitheve... apo naten se ndoshta ja keni fut gjum... kalamaj te kqinj Very Happy Very Happy Razz
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: K"tu Mund te prsh...Stafin !!

Mesazh nga dioni prej Thu Jul 03, 2008 11:57 pm

Mirmbrema se une s'flej kaq heret mi goce e mbrapshte me shume emra...hihii... Razz

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: K"tu Mund te prsh...Stafin !!

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 04, 2008 11:34 am

Mirmengjesi po tani s'je ngrit heret se Very Happy Razz Razz Razz
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: K"tu Mund te prsh...Stafin !!

Mesazh nga dioni prej Fri Jul 04, 2008 10:38 pm

xhuliaDi shkruajti:Mirmengjesi po tani s'je ngrit heret se Very Happy Razz Razz Razz
une ngrihem ne 6:00 por shkoj ne pune keshtu qe ngrihem me heret por...kam dhe impenjime te tjera pervec forumit gjithsesi mendjen ketu e kam une...

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: K"tu Mund te prsh...Stafin !!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi