Barcaleta Erotike (+18)

Shko poshtė

Barcaleta Erotike (+18)

Mesazh nga dioni prej Thu Mar 27, 2008 12:47 am

Nje cun dhe nje goce po rrinin bashke dhe vajza gjith kuriozitet i thote cunit:
Vajza: Ej po ju cunat ca thoni kur kalojme ne rruge zakonisht...?
Cuni: themi - ej ej shife ca p*** ajo qe po kalon -
Ndersa cuni gjith kuriozitet i thote goces:
Cuni: Ca thoni ju gocet kur kalojme ne rruges...?
Vajza: Themi - ej ej vajza shife ca k*** qe po kalon.......
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Erotike

Mesazh nga dioni prej Thu Mar 27, 2008 12:49 am

Ne nje fshat dy shok Gjeloshi me Tomen po kalonin afer varrezave kur shohin nje grua te veje qe renkonte prane varrit te te shoqit...Toma qe ndjen keqardhje per gruan e ve thote: e Gjora qe kur i vdic burri nuk ben gje tjeter vec i lutet Zotit qe ta marre edhe ate, e nuk pranon me te martohet...
-Cudi -thote Gjelosh-un ve bast se e q* qe tani
-Jo ore se eshte gru e ndershme,po po ja rrite te jap dy qete e mi
Afohet Gjeloshi afer gruas dhe perkulet mbi varrin afer duke u ankuar,gruaje e sheh dhe e pyet se kush i kishte vdekur
-gruaja i ziu un-thote gjeloshi
_Po nga se
-Po ja po benim dashuri e un e q* aq fort sa vdic e shkreta
-vertete edhe un dua te vdes
-nese do un te q* se me vjen qynah per ty
-po aman se nuk duroj me te rri pa burrin tim ,shkojme poshte qinarit
Siper ne qinar ishte Toma qe po shikonte e ndersa kto te dy po e benin gruaja bertet -"O dil o shpirti i zi "
-Toma: -Me det per qet e mi se nuk del shpirti tu u q*
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Erotike me anglisht

Mesazh nga dioni prej Thu Mar 27, 2008 12:50 am

One morning ne lendine, Mr Wolf tu ndjek Miss Dhine. Runs Miss Dhia si veriu, in front of her vjen xhaxha Ariu:

-Where are you going oj Miss Dhi?
-Mr. Wolf want to q* me!

Comes xhaxha Ariu dalengadale, says to Dhia two three fjale:
-If you suck kete pallen time Mr. Wolf s'te touch asnje qime
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Erotike

Mesazh nga dioni prej Thu Mar 27, 2008 12:52 am

Nje cuni ne shkolle te mesme i pelqente nje vajze shume, rrinte te gjithe diten mbrapa dhe e ngacmonte, e ftonte per kafe por ajo nuk pranonte, deri sa nje dite vajzes ju mbush mendja qe te dilte per kafe me ate cunin.
lene takimin per pasdite, djali dhe shkon ne shtepi dhe i kerkon te babes 5 mije leke, per kafet, ja jep baba 5 mije lekshin dhe djali niset me ike, dhe takohen, cuni shume i emocionuar dhe i gezuar qe i kishte pranuar, i thote qe te cili klub shkojme te pine nje kafe, dhe vendosin te shkojne ne nje klub aty afer, shkojne ne klub, sapo ulen ne tavoline, menjehere vjen kamarieri, shume xhentil dhe i pyet se cfare do marrin.cuni per respekt i thote vajzes porosit ti perpara,
-dhe vajza i thote kamarierit per mua sjell,
1 kafe makiato, 1 uje te gazuar, 1 redbull, dhe 1 marlboro te bardhe. -asgje tjeter, tashi per tashi, faleminderit.
-kamarieri kthehet nga cuni dhe i thote po per ju zoteri.
per mua , per mua bjer nje hu (dru) tja q*** ropt ta thyej me dysh ket shkerllate, se une vetem 5 mije leke kam ne xhep.
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Erotike

Mesazh nga dioni prej Thu Mar 27, 2008 12:52 am

Triller, seks, skandal
i gjen ne cdo kanal.
pas mesnate te gjith zgjuar
me vegla neper duar.
Qejf o qejf mengjes, drek, dark
qe te rrojme sado pak.
O popull thirri atij truri
jemi mish e jo copa druri.
kemi ndjenja kemi gjak
seksin e kemi hak.
Si te rrojm si te mos rrojme
jetes qejfet do ia shtojme.
Ju thot lali prej eksperiences
Boni qef para dates se skadences
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Erotike

Mesazh nga dioni prej Thu Mar 27, 2008 12:55 am

ishte denuar njeri me burgim te perjetshem dhe i thot nje gardiani :
me ploteso nje deshire
ca ke nevoje i thote gardiani
me eshte cu keq mor burr e kam nevoje me ja rrase dikujt
veni gishtin kujt te dush i thot gardiani
ky sheh nje te burgosur te ri dhe i thot dua ate te riun qe ka ardh para 1 jave
sa pagun per te i thote gardiani 20 000
dakort i pergjigjet gardiani vetem se do te paguash edhe 30 000 te tjera se e ka per here te pare
dhe duhet dikush me e majt.
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Barcaleta Erotike (+18)

Mesazh nga lani prej Sun Jun 22, 2008 4:00 am

vdesin 4 murgesha dhe dalin perpara shen pjetrit midis ferrit dhe parajses.i thote ky i fundit rrefeni mekatet tuaja. e para.une nje here kam pare 1 organ mashkullor.shen pjetri.laje syte me uje te ngrohte dhe kalo.e dyta . une nje here kam prekur nje organ.shen pjetri.laj duarte me uje te shejte dhe kalo.kur dy te fundit po ziheshin per radhen.shen pjetri:ka kohe per te gjithe,kemi te gjithe perjetesine.thote e trreta te laje une gojen para se te laje kjo bythen?

lani
Anetar i rregullt
Anetar i rregullt

Male
Numri i postimeve : 80
Age : 25
Registration date : 03/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Barcaleta Erotike (+18)

Mesazh nga vogelushja rrapatushja prej Tue Jun 24, 2008 9:34 am

fjalor turqisht-shqip
homoseksual-sum sevda
dhembje koke-tepelek siklet
gay-biēim hanem
Altoparlant-muhabet oturak
seks-qejf marshalla
deshire seksuale-qejf ishalla
orgji-kallaballek lezet
film porno-maskarallej sehir
trangull-jeshil dajak
aeroplan-Bin Laden Hava
cigare-katran duhan
Rolling Eyes

vogelushja rrapatushja
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 87
Age : 27
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

xxx

Mesazh nga vogelushja rrapatushja prej Tue Jun 24, 2008 9:46 am

''do te doja te te hidhesha siper,te t'coja te shtrat , te t'ngrohja dhe te t'beja te djersisje si asnjeher tjeter.embelsisht i yti......Gripi

vogelushja rrapatushja
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 87
Age : 27
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Barcaleta Erotike (+18)

Mesazh nga vogelushja rrapatushja prej Tue Jun 24, 2008 9:49 am

1 vajze e vogel 12 vjece shkon ne farmaci dhe kerkon 2 kontraceptiv dhe shitesja i thote:po ci do ti te keqen ,shiko sa e vogel je.shikoi duart e brishta dhe buzet me qumesht...
ajo ja kthen:nuk esht qumesht jo......

vogelushja rrapatushja
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 87
Age : 27
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Barcaleta Erotike (+18)

Mesazh nga dioni prej Tue Jun 24, 2008 10:30 pm

vogelushja rrapatushja shkruajti:1 vajze e vogel 12 vjece shkon ne farmaci dhe kerkon 2 kontraceptiv dhe shitesja i thote:po ci do ti te keqen ,shiko sa e vogel je.shikoi duart e brishta dhe buzet me qumesht...
ajo ja kthen:nuk esht qumesht jo......
Shiko kujdes se edhe ti e ke vene emrin "Vogelushja" rrapatushja...haha...Gjithsesi kishim nevoje per nje femer me karakter te tille qe te postoje edhe barcaleta erotike...komplimente...

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Barcaleta Erotike (+18)

Mesazh nga vogelushja rrapatushja prej Wed Jun 25, 2008 8:39 am

dion jam vogelushe un por jo 12 vjece .ca me e madhe.kur te me shofesh me buzet me qumesht dhe mua ec e flasim .pa prova ska ktu te flitet kot ...... bounce

vogelushja rrapatushja
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 87
Age : 27
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Barcaleta Erotike (+18)

Mesazh nga vogelushja rrapatushja prej Wed Jun 25, 2008 8:39 am

gjithsesi flm x mirepritjen.......

vogelushja rrapatushja
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 87
Age : 27
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Barcaleta Erotike (+18)

Mesazh nga sy engjellja prej Wed Jun 25, 2008 1:41 pm

Njė djalit 17 vjeq i thot i jati: "Tapo vijn gjyshat dhe i duhet me i liru dhomen se shpia ishte e vogel". Kur mrriten gjyshat dhe shkunen me fjet djali shkoi me ba shurren kur dėgjoi nanen e vet tu bėrtit hapi derėn e shikoj tė atin tuj q* nanen. Mavon i jati dėgjoi nanen e ti tu bėrtit hapi deren e dhoms e shikoi tė jatin e lidhur dhe siper nanės ti shikoj tė birin qė po e q****. Ithotė tė birit: "Stė vjen turp qa i ban nans?!" I biri i thot: "Ti ishe tuj mė q* nanen teme e une po tė q** tėnden".
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Barcaleta Erotike (+18)

Mesazh nga vogelushja rrapatushja prej Thu Jun 26, 2008 12:55 pm

edhe dicka.......... sjan tamam banale jo DION por jane me kuptime te dyfishta kaq

vogelushja rrapatushja
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 87
Age : 27
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Barcaleta Erotike (+18)

Mesazh nga Musafir prej Tue Jul 08, 2008 12:02 am

wow sa te bukura qenken

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Barcaleta Erotike (+18)

Mesazh nga Edita prej Tue Jul 08, 2008 1:21 pm

UEEEEEEEE sa te bukra po po,nga barcaleta i keni kthyer ne vjersha erotike I love you

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Barcaleta Erotike (+18)

Mesazh nga Musafir prej Tue Jul 08, 2008 1:34 pm

HAHAHA

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Barcaleta Erotike (+18)

Mesazh nga lina-girl prej Sat Jul 19, 2008 4:02 pm

-nje dite Tiku ishte i merzitur dhe u nis ne shkolle ashtu turi varur.
-takohet me shokun e tij dhe i thote:O Tiku cka ke ore njesh?
-eh cka kam,e di ti se cka kam........e kam nje lemsh,ketu brenda ne gjoks,dhe dua te them por smundem,se me mblidhet lemsh.
-largohet shku pa e kuptuar punen e lemshit.
-duke ecur i del para shoqja e tij,ajo e sheh te merzitur dhe e pyet:Tiku cfar ke?
-ahh....e kam nje hall,e kam nje lemsh?!
-verte-thot ajo-ehhh....o Tiku,jemi ne te njejtin hall.
pse? e pyeti Tiku shoqen
-sepse dhe un kam nje lemsh-i pergjigjet ajo
-Aaaa,me fal shoqe, ti nuk ke nje lemsh,por ti ke dy lemsha...-thote Tiku duke i ngulur syte ne gjosin e saj.
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Barcaleta Erotike (+18)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi