Me cfare merreni ne jete?

Shko poshtė

Me ēfare merreni ne jete?

67% 67% 
[ 4 ]
17% 17% 
[ 1 ]
16% 16% 
[ 1 ]
0% 0% 
[ 0 ]
 
Totali i votave : 6

Me cfare merreni ne jete?

Mesazh nga xhuliaDi prej Mon Jul 28, 2008 3:29 pm

Une studjoj dhe punoj Mad Mad Mad

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me cfare merreni ne jete?

Mesazh nga dioni prej Mon Jul 28, 2008 8:38 pm

Momentalisht punoj por kur te shkoj ne shqiperi do vazhdoj studimet edhe do punoj normalisht...

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me cfare merreni ne jete?

Mesazh nga lina-girl prej Mon Jul 28, 2008 11:38 pm

tani do filloj studimet ne fakultet,te mesmen mbarova ket vit...
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me cfare merreni ne jete?

Mesazh nga @~~lani~~@ prej Mon Aug 04, 2008 9:32 pm

shkolle dhe futboll

@~~lani~~@
Anetar i ri
Anetar i ri

Male
Numri i postimeve : 23
Age : 27
Registration date : 03/08/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me cfare merreni ne jete?

Mesazh nga sy engjellja prej Mon Aug 04, 2008 9:36 pm

Shkoll
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me cfare merreni ne jete?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi