Skuadra juaj e zemres...

Shko poshtė

Skuadra juaj e zemres?

100% 100% 
[ 5 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
 
Totali i votave : 5

Skuadra juaj e zemres...

Mesazh nga xhuliaDi prej Mon Jul 28, 2008 3:23 pm

Forca MILAN

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Skuadra juaj e zemres...

Mesazh nga Jozefin prej Mon Jul 28, 2008 6:18 pm

MILAN MILAN MILAN MILAN MILAN MILAN
MILAN MILAN MILAN MILAN MILAN MILAN

MILAN MILAN MILAN MILAN MILAN MILAN
MILAN MILAN MILAN MILAN MILAN MILAN
MILAN MILAN MILAN MILAN MILAN MILAN
MILAN MILAN MILAN MILAN MILAN MILAN
MILAN MILAN MILAN MILAN MILAN MILAN
MILAN MILAN MILAN MILAN MILAN MILAN
MILAN MILAN MILAN MILAN MILAN MILAN
MILAN MILAN MILAN MILAN MILAN MILAN
MILAN MILAN MILAN MILAN MILAN MILAN
MILAN MILAN MILAN MILAN MILAN MILAN

_________________
FITONI NJE DOMAIN FREE DUKE KLIKUAR KETU
avatar
Jozefin
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 127
Age : 24
Registration date : 14/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://jozefin.page.tl

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Skuadra juaj e zemres...

Mesazh nga xhuliaDi prej Mon Jul 28, 2008 7:42 pm

weweewewe cheers cheers cheers Very Happy Wink

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Skuadra juaj e zemres...

Mesazh nga dioni prej Mon Jul 28, 2008 8:32 pm

W MILAN.......

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Skuadra juaj e zemres...

Mesazh nga lina-girl prej Mon Jul 28, 2008 11:41 pm

avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Skuadra juaj e zemres...

Mesazh nga dioni prej Mon Jul 28, 2008 11:45 pm

te gjith me milanin jemi ketu??? Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Skuadra juaj e zemres...

Mesazh nga xhuliaDi prej Mon Jul 28, 2008 11:56 pm

Very Happy Very Happy

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Skuadra juaj e zemres...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi