Muzika qe preferoni?

Shko poshtė

Muzika qe preferoni?

80% 80% 
[ 4 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
20% 20% 
[ 1 ]
0% 0% 
[ 0 ]
 
Totali i votave : 5

Muzika qe preferoni?

Mesazh nga xhuliaDi prej Mon Jul 28, 2008 3:20 pm

ēfare muzike degjoni ose preferoni me shume?

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Muzika qe preferoni?

Mesazh nga lina-girl prej Mon Jul 28, 2008 11:43 pm

te gjitha i preferoj,ate greke degjoj me pak...
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Muzika qe preferoni?

Mesazh nga xhuliaDi prej Mon Jul 28, 2008 11:57 pm

gjitha i preferoj ate sllave une me pak... shqip me shume

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Muzika qe preferoni?

Mesazh nga dioni prej Tue Aug 05, 2008 1:50 pm

Atehere une i pelqej te gjitha sepse gjithcka qe ka lidhje me muziken per mua eshte e bukur por ajo qe degjoj me pak eshte muzika sllave keshtu qe xhulia ti duhet ta kishe bere pyetjen cila nuk ju pelqen me shume se une nuk di ke te zgjedh si me te miren...hihi...po zgjedh ate shqipetare, s'kam nevoje te shkoj shume larg....

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Muzika qe preferoni?

Mesazh nga sy engjellja prej Wed Aug 06, 2008 10:18 am

Muzika qe degjoj me shum a Shqiptare.
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Muzika qe preferoni?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi