Nota mesatare e juaja?

Shko poshtė

Nota mesatare e juaja?

33% 33% 
[ 2 ]
33% 33% 
[ 2 ]
17% 17% 
[ 1 ]
17% 17% 
[ 1 ]
 
Totali i votave : 6

Nota mesatare e juaja?

Mesazh nga xhuliaDi prej Mon Jul 28, 2008 3:18 pm

C'fare nxenesi jeni ose keni qene nese keni mbaruar shkollen...

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nota mesatare e juaja?

Mesazh nga lina-girl prej Mon Jul 28, 2008 11:34 pm

kam pas gjithmone noten 5,tek ne notat jane nga 1-5 ,dmth kam qene nxenese e shkelqyer
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nota mesatare e juaja?

Mesazh nga lina-girl prej Mon Jul 28, 2008 11:35 pm

kam pas gjithmone noten 5,tek ne notat jane nga 1-5 ,dmth kam qene nxenese e shkelqyer
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nota mesatare e juaja?

Mesazh nga xhuliaDi prej Tue Jul 29, 2008 12:02 am

Une 9

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nota mesatare e juaja?

Mesazh nga @~~lani~~@ prej Mon Aug 04, 2008 9:32 pm

5 me mik Basketball

@~~lani~~@
Anetar i ri
Anetar i ri

Male
Numri i postimeve : 23
Age : 27
Registration date : 03/08/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nota mesatare e juaja?

Mesazh nga sy engjellja prej Mon Aug 04, 2008 9:34 pm

6 ose 7 se di mir
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nota mesatare e juaja?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi