cfare nxenesi keni qene/jeni?

Shko poshtė

cfare nxenesi keni qene/jeni?

Mesazh nga lina-girl prej Mon Jul 28, 2008 12:24 am

un shum grindavece geek
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare nxenesi keni qene/jeni?

Mesazh nga Xhulio prej Mon Jul 28, 2008 12:26 am

Une me shurmaxhia ne klase
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare nxenesi keni qene/jeni?

Mesazh nga xhuliaDi prej Mon Jul 28, 2008 2:14 pm

Ne Shqiperi kam qene shume e levizshme 2 gur bashke si kam lene Very Happy pastaj kur erdha ktu u matsha pak ne veprimet e mia dmth i logjikoja pak me shume gjerat dhe i trasmetoja ne menyren me te mire te mundshme dmth u bera nje vajze "e mire" Very Happy:P por 1 fakt tjeter i ndryshimit tim ka qene edhe gjuha pasi ne fillim kur kam ardhur s'dija te flas dhe vetem degjoja dhe rrija... madje tani kur bej noj shaka ose kur them noj fjale "te pistet" (shaj) ato habiten se sme kane degjuar noj here Very Happy

Ndersa kshu me mesime jam nxenese e 9tes Very Happy

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare nxenesi keni qene/jeni?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi