Faqe Partnere...

Shko poshtė

Faqe Partnere...

Mesazh nga dioni prej Sun Jul 27, 2008 7:35 pm

Si te beheni partner me faqen tone?
Na dergoni adresen e plote te faqes suaj me nje pershkrim te shkurter mbi permbajtjen e saj ne kete adrese topforum@live.it dhe ne pasi te verifikojme adresen e vendosim ne Faqe partnere...
Shenim: Vendosja e faqes ne menune tone behet vetem pasi te verifikohet se edhe ju keni bere te njejten gje.
Ju falenderojme qe zgjedhet faqen tone per bashkpunim!

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi