Vetvrasja??? :( :(

Shko poshtė

Vetvrasja??? :( :(

Mesazh nga xhuliaDi prej Sun Jul 27, 2008 12:02 am

Krimi me i keq qe mund te beje nje njeri...

Si mendoni ju???

(Xhulio dreq na hape pune)

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vetvrasja??? :( :(

Mesazh nga dioni prej Sun Jul 27, 2008 12:15 am

hahaha une skam koment vec po qesh me lot per arsyen qe u hap kjo teme (xhulio)...hahaha....

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vetvrasja??? :( :(

Mesazh nga xhuliaDi prej Sun Jul 27, 2008 8:43 pm

hahahahh dhe une per kte e hapa Xhulio do flasi se sben ktu... Very Happy:P

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vetvrasja??? :( :(

Mesazh nga dioni prej Sun Jul 27, 2008 8:44 pm

patjeter, eshte eksluzive per te kjo teme...hihihi

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vetvrasja??? :( :(

Mesazh nga Xhulio prej Sun Jul 27, 2008 8:46 pm

Hahahahahahahahahahah ket se kisha mendu e kam vra vetin me lule.hihi se ajo nuk me dhemb.haha ej me nigjoni mu fshine krejt kete teme.
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vetvrasja??? :( :(

Mesazh nga dioni prej Sun Jul 27, 2008 8:47 pm

jo jo... do komentosh temen njehere pastaj shohim... Very Happy

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vetvrasja??? :( :(

Mesazh nga xhuliaDi prej Sun Jul 27, 2008 9:54 pm

mire e ka Dioni komento njer pastaj shofim Very Happy:D:P

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vetvrasja??? :( :(

Mesazh nga lina-girl prej Sun Jul 27, 2008 11:48 pm

vetvrasja,akti me i shemtuar,si para njerzve,ashtu edhe para zotit...
xhulio,ke ndermend te shkosh ne ferr pa vize ti Razz Razz Razz
ke nderru mendje apo....
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vetvrasja??? :( :(

Mesazh nga Xhulio prej Mon Jul 28, 2008 12:26 am

hihihihihi o dioooon fashije kete teme se po me vene gjithe ne loje
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vetvrasja??? :( :(

Mesazh nga dioni prej Mon Jul 28, 2008 1:39 pm

ehehehe ti ke vene veten ne loje....kjo teme nuk fshihet derisa ta komentosh ti... Very Happy Very Happy

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vetvrasja??? :( :(

Mesazh nga xhuliaDi prej Mon Jul 28, 2008 2:06 pm

hahahhah dashke dhe te fshime temen shi shi... jo oreeeee pastaj ti e hape vet 1 teme te tille Razz:P:P

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vetvrasja??? :( :(

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi