...:::Pushimet:::...

Shko poshtė

...:::Pushimet:::...

Mesazh nga xhuliaDi prej Sat Jul 26, 2008 11:58 pm

Ku do i kaloni pushimet? (nese do beni Razz:P:P)

Une ne Greqi dhe ne Shqiperi... Very Happy

_________________



ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ...:::Pushimet:::...

Mesazh nga dioni prej Sun Jul 27, 2008 7:12 pm

Une ne Itali dhe ne Itali Sad ...ca te bej...keto dokumentat do me vdesin mua... Very Happy ...te lumet ju qe po shkoni ne shqiperi.... Very Happy

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ...:::Pushimet:::...

Mesazh nga dioni prej Sun Jul 27, 2008 7:15 pm

ne fakt thashe kot ne itali dhe ne itali une se nuk i dihet...po te ma jape truri ja fus per france se pak minuta me ndajne nga franca por s'i dihet...varet... Smile

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ...:::Pushimet:::...

Mesazh nga xhuliaDi prej Sun Jul 27, 2008 9:56 pm

Very Happy:D:D:D:D

_________________



ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ...:::Pushimet:::...

Mesazh nga lina-girl prej Tue Jul 29, 2008 6:45 pm

kete vit do i kaloj ketu...ne Oher,se di nese ndryshojn planet ne durres por nuk besoj Crying or Very sad Razz
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ...:::Pushimet:::...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi