Njeriu me i shtrenjte per ju...

Shko poshtė

Njeriu me i shtrenjte per ju...

Mesazh nga Xhulio prej Fri Jul 25, 2008 2:04 pm

Sy_engjellja per mua shuum e shtrenjte
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu me i shtrenjte per ju...

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 25, 2008 5:31 pm

mamushi Very Happy

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu me i shtrenjte per ju...

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 25, 2008 5:32 pm

Kurse virtualisht kam shume miq e i kam njoftur neper chate dhe forume... te ky forumi mik sh i mire mbetet Dioni.

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu me i shtrenjte per ju...

Mesazh nga dioni prej Fri Jul 25, 2008 9:38 pm

Per mua e gjith familja sepse e kam shume te veshtire t'i ndaj...gjithashtu edhe une kam te njejten pershtypje per ty Xhulia, je dhe do te mbetesh motra ime Very Happy Wink

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu me i shtrenjte per ju...

Mesazh nga sy engjellja prej Sat Jul 26, 2008 4:59 pm

Per mua familja i dashuri dhe shoja ime e gusht Bela.
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu me i shtrenjte per ju...

Mesazh nga xhuliaDi prej Sat Jul 26, 2008 5:02 pm

Me falni shumeeeeee aty thot njeriu (dmth 1 person) jo njerezit... sepse per te gjithe sigurisht ska vetem 1 njeri te rendesishem po 1 qe eshte me i rendesishmi qe flet, shprehesh, te kupton etj etj duhet te jete i rendesishem...

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu me i shtrenjte per ju...

Mesazh nga dioni prej Sat Jul 26, 2008 5:03 pm

ti do me besh te gjej nje te dashur se s'ben tani....hahaha...une thashe e gjith familja....skam c'te them...hajt po them xhulia Razz

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu me i shtrenjte per ju...

Mesazh nga xhuliaDi prej Sat Jul 26, 2008 5:05 pm

Very Happy:D:D:D:D FLM SHUME Razz:P:P:P:P:P:P

une e kisha fjalen se gjithe e kemi familjen te shtrenjte po njeri eshte me i rendesishem thoni njerin...

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu me i shtrenjte per ju...

Mesazh nga dioni prej Sat Jul 26, 2008 5:07 pm

une po them dy Odeta dhe Xhulia...Razz haha

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu me i shtrenjte per ju...

Mesazh nga xhuliaDi prej Sat Jul 26, 2008 5:12 pm

hahhahaha mire mire e morem vesht une po them ai djali ne foto Razz:P:P

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu me i shtrenjte per ju...

Mesazh nga lina-girl prej Sun Jul 27, 2008 11:16 pm

motra....familja
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu me i shtrenjte per ju...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi