Pershkruani anetaret e forumit me nje fjale....

Shko poshtė

Pershkruani anetaret e forumit me nje fjale....

Mesazh nga Xhulio prej Fri Jul 25, 2008 2:00 pm

Dioni-Ngaterrestar
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershkruani anetaret e forumit me nje fjale....

Mesazh nga Xhulio prej Fri Jul 25, 2008 2:00 pm

Xhulia-E mire
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershkruani anetaret e forumit me nje fjale....

Mesazh nga Xhulio prej Fri Jul 25, 2008 2:01 pm

sy_engjellja-shpirt
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershkruani anetaret e forumit me nje fjale....

Mesazh nga dioni prej Fri Jul 25, 2008 10:01 pm

xhulio-i ngutshem
xhulia-perfekte
sy_engjellja-e ndjeshme
lina-e zgjuar

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershkruani anetaret e forumit me nje fjale....

Mesazh nga xhuliaDi prej Sat Jul 26, 2008 3:27 pm

Dioni=ja fut kot kur thot perfekte per mu se une njeri jam dhe bej gabime...

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershkruani anetaret e forumit me nje fjale....

Mesazh nga dioni prej Sat Jul 26, 2008 3:33 pm

ok po e korigjoj
Xhulia=Perfekte (qe ben ndonje gabim, rraaaaalle here) hihii

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershkruani anetaret e forumit me nje fjale....

Mesazh nga xhuliaDi prej Sat Jul 26, 2008 3:42 pm

hshahahahahahah Dioni maskara Razz:P:P (shaka)

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershkruani anetaret e forumit me nje fjale....

Mesazh nga sy engjellja prej Sat Jul 26, 2008 4:51 pm

Dioni-super
Xhulio-jo i vendosur
Xhulia-e veqant
Lina-e menqur
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershkruani anetaret e forumit me nje fjale....

Mesazh nga Xhulio prej Sat Jul 26, 2008 8:35 pm

U qa me ka than kujtova se po me thu genjeshtar.haha
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershkruani anetaret e forumit me nje fjale....

Mesazh nga sy engjellja prej Sat Jul 26, 2008 10:59 pm

i pa vendosur ka kuptime shum
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershkruani anetaret e forumit me nje fjale....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi