Nga 1 deri te 10 vleresimi juaj i anetareve tane...

Shko poshtė

Nga 1 deri te 10 vleresimi juaj i anetareve tane...

Mesazh nga xhuliaDi prej Sat Jul 19, 2008 5:04 pm

Vleresoni nga 1 deri te 10 anetaret dhe pershkruajini ato vetem me 1 ose 2 fjale...

Tani une 10 si jap asnjerit se sju njof live Very Happy kshuqe maximumi do jete 9...

Po e nis nga shefi Very Happy

Dioni Arrow 9, inteligjent (deri tani Very Happy )
Sy_engjellja Arrow 8 (skam koment)
Litle Hacker Arrow 8 ēun sh i mire
Jozefini Arrow 7 mungesaxhi
Lina_girl Arrow 8 goc sh e mire
Edita Arrow 8 mungesaxhieeeeeeeeeeeee Sad

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nga 1 deri te 10 vleresimi juaj i anetareve tane...

Mesazh nga Xhulio prej Sat Jul 19, 2008 5:11 pm

Doni --- 10 djal nish
Sy_engjellja---100000000 vajza me e mire e chatit shpirti im
XhuliaDi---10 edhe pse nuk e njoh live
Jozefini---10 se edhe kyt e njoh live
Lina_Girl---10 vajze shume e mire edhe pse nuk e njoh live
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nga 1 deri te 10 vleresimi juaj i anetareve tane...

Mesazh nga sy engjellja prej Sat Jul 19, 2008 9:32 pm

Dioni -10 eshte super
Litle - 10 eshte si shpirt
Xhuli - 10 vajza me e mir e forumit
Jozefini - 10 mesazhete tija jane me vler
Lina_girl -10 inteligjente
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nga 1 deri te 10 vleresimi juaj i anetareve tane...

Mesazh nga dioni prej Mon Jul 21, 2008 12:30 am

Atehere po filloj une:
Xhulia = 10 => Per xhulian kam fjalet me te mira qe ekzistojne shkurt goce perfekte Very Happy ( I ka ngjare te vellait) hihihi...
Sy_engjellja = 9 => Vajze shume mire, romantike, aktive ne forume dhe diskutime dhe e dashur per shoqerine...
Lina-Girl = 8 => Goce e mire dhe e lezetshme...edhe pse ka pak kohe qe ka bere mungesa atje ku e di vete ajo...hihihi....(shaka)
Litle Hacker = 8 => Xhulio eshte djale i lezetshem, eshte pires i rregullt i pepsit pa i...hahaha shaka e jona kjo...shkurt djal i mire dreqi Wink
Jozefin = 8 => Mjafton te them qe eshte vellai im...
Tani per tani kaq kam...
Very Happy

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nga 1 deri te 10 vleresimi juaj i anetareve tane...

Mesazh nga Xhulio prej Mon Jul 21, 2008 1:07 am

Litle Hacker = 8 => Xhulio eshte djale i lezetshem, eshte pires i rregullt i pepsit pa i...hahaha shaka e jona kjo...shkurt djal i mire dreqi Wink

Haha dion pires i rregullt i pepsit
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nga 1 deri te 10 vleresimi juaj i anetareve tane...

Mesazh nga xhuliaDi prej Mon Jul 21, 2008 11:41 am

Edhe Dioni i ka ngjare motres Very Happy

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nga 1 deri te 10 vleresimi juaj i anetareve tane...

Mesazh nga dioni prej Mon Jul 21, 2008 8:51 pm

ti me ke ngjare mua, une te kam ngjare ty, ne i kemi ngjare njeri-tjetrit.........sa mire do kishte qene qe te gjithe te na kishin ngjare ne...hahaha Very Happy

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nga 1 deri te 10 vleresimi juaj i anetareve tane...

Mesazh nga xhuliaDi prej Mon Jul 21, 2008 10:27 pm

Jo jo jooooooooo se do beheshte gjithe bota njesoj s'me pelqen ashtu Very Happy

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nga 1 deri te 10 vleresimi juaj i anetareve tane...

Mesazh nga dioni prej Mon Jul 21, 2008 11:07 pm

Sleep Sleep zere se isha i pergjumur kur e thashe...hahaha... silent silent ...

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nga 1 deri te 10 vleresimi juaj i anetareve tane...

Mesazh nga xhuliaDi prej Mon Jul 21, 2008 11:10 pm

hahahah ok Laughing Wink

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nga 1 deri te 10 vleresimi juaj i anetareve tane...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi