Peshendetje dhe puthje te perzemerta....

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

Peshendetje dhe puthje te perzemerta....

Mesazh nga Xhulio prej Sat Jul 19, 2008 4:28 pm

Per sy_engjellen
I Love You Sweety
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Peshendetje dhe puthje te perzemerta....

Mesazh nga xhuliaDi prej Sat Jul 19, 2008 4:41 pm

affraid affraid Sy_engjelle pse e len puseten pa kapak moj a se shef qe paska ra ēuni.... Very Happy Razz

kurse une pershendes Dionin se se kam pa fare kto dite... Rolling Eyes

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Peshendetje dhe puthje te perzemerta....

Mesazh nga Xhulio prej Sat Jul 19, 2008 4:46 pm

hihihi
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Peshendetje dhe puthje te perzemerta....

Mesazh nga sy engjellja prej Sat Jul 19, 2008 9:50 pm

Von me e mbyll tesh nuk pata qa me i ba Very Happy
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Peshendetje dhe puthje te perzemerta....

Mesazh nga xhuliaDi prej Sat Jul 19, 2008 10:19 pm

Tani te mbetet vetem ti kthesh puthjet dhe pershendetjen Very Happy

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Peshendetje dhe puthje te perzemerta....

Mesazh nga sy engjellja prej Sat Jul 19, 2008 10:41 pm

ashtu eshte 1 puthje e 1 prsh per litlen


Edituar pėr herė tė fundit nga sy engjellja nė Sat Jul 19, 2008 10:43 pm, edituar 1 herė gjithsej
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Peshendetje dhe puthje te perzemerta....

Mesazh nga xhuliaDi prej Sat Jul 19, 2008 10:42 pm

Very Happy Very Happy Very Happy

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Peshendetje dhe puthje te perzemerta....

Mesazh nga Xhulio prej Sun Jul 20, 2008 8:53 pm

sy engjellja shkruajti:Von me e mbyll tesh nuk pata qa me i ba Very Happy

Haha o yll bote je si shpirt
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Peshendetje dhe puthje te perzemerta....

Mesazh nga dioni prej Sun Jul 20, 2008 9:35 pm

Litle Hacker shkruajti:
sy engjellja shkruajti:Von me e mbyll tesh nuk pata qa me i ba Very Happy

Haha o yll bote je si shpirt
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes pale pale pale

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Peshendetje dhe puthje te perzemerta....

Mesazh nga Xhulio prej Mon Jul 21, 2008 1:41 pm

O diooooooooooonnnnnnnnn
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Peshendetje dhe puthje te perzemerta....

Mesazh nga sy engjellja prej Mon Jul 21, 2008 2:16 pm

qa ke me dionin mar Very Happy
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Peshendetje dhe puthje te perzemerta....

Mesazh nga Xhulio prej Mon Jul 21, 2008 2:25 pm

Rrin tu u tall maj me mu
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Peshendetje dhe puthje te perzemerta....

Mesazh nga sy engjellja prej Mon Jul 21, 2008 2:34 pm

nuk me duket ashtu Very Happy
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Peshendetje dhe puthje te perzemerta....

Mesazh nga Xhulio prej Mon Jul 21, 2008 2:38 pm

Neutral Neutral Neutral Neutral Sad Sad Sad Sad Sad
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Peshendetje dhe puthje te perzemerta....

Mesazh nga dioni prej Mon Jul 21, 2008 8:43 pm

sy engjellja shkruajti:nuk me duket ashtu Very Happy
bravo! xhulio une nuk e kam per tip te tallem kurre...ndersa me ty bej shaka se te njoh me mire se te gjithe ketu dhe nuk duhet t'i marresh shakate per tallje ok? "kollogji"...hahaha Very Happy

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Peshendetje dhe puthje te perzemerta....

Mesazh nga Xhulio prej Mon Jul 21, 2008 9:39 pm

Diooooon ta pa ta thej kryt Very Happy afro afro afro
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Peshendetje dhe puthje te perzemerta....

Mesazh nga dioni prej Mon Jul 21, 2008 9:41 pm

What a Face silent silent silent silent Sleep

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Peshendetje dhe puthje te perzemerta....

Mesazh nga Xhulio prej Mon Jul 21, 2008 9:42 pm

hahahahaah
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Peshendetje dhe puthje te perzemerta....

Mesazh nga xhuliaDi prej Mon Jul 21, 2008 10:19 pm

Pershendetjeeeeee!!! Mos perdorni arme te ftohta aq me pak ti Xhulio se je minoren RazzVery Happy

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Peshendetje dhe puthje te perzemerta....

Mesazh nga Xhulio prej Mon Jul 21, 2008 10:34 pm

affraid affraid affraid affraid
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Peshendetje dhe puthje te perzemerta....

Mesazh nga dioni prej Mon Jul 21, 2008 11:10 pm

xhul a e din si ja bej per tu mbrojtur nga ti une??? Marr sy_engjellen me vete dhe kur te tentosh per te me qelluar te them: "Surprizeeeeeeee" dhe skam nevoje me...se jam i sigurt se te bjen te fiket ne vend...hahaha...

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Peshendetje dhe puthje te perzemerta....

Mesazh nga Xhulio prej Mon Jul 21, 2008 11:10 pm

hahahahahahaha
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Peshendetje dhe puthje te perzemerta....

Mesazh nga xhuliaDi prej Mon Jul 21, 2008 11:11 pm

hahahahahahhaha shi shi sa i punon truri...

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Peshendetje dhe puthje te perzemerta....

Mesazh nga Xhulio prej Mon Jul 21, 2008 11:12 pm

Po pra....
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Peshendetje dhe puthje te perzemerta....

Mesazh nga sy engjellja prej Thu Jul 24, 2008 12:38 pm

Ok Dion nese eshte ashtu po vi me qef
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Peshendetje dhe puthje te perzemerta....

Mesazh nga Xhulio prej Thu Jul 24, 2008 2:51 pm

Ku don me shku maj...?hihih
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Peshendetje dhe puthje te perzemerta....

Mesazh nga sy engjellja prej Thu Jul 24, 2008 3:09 pm

dioni shkruajti:xhul a e din si ja bej per tu mbrojtur nga ti une??? Marr sy_engjellen me vete dhe kur te tentosh per te me qelluar te them: "Surprizeeeeeeee" dhe skam nevoje me...se jam i sigurt se te bjen te fiket ne vend...hahaha...
per kyte e ksha fjalen se nuk e kena lan me shku kund Very Happy
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Peshendetje dhe puthje te perzemerta....

Mesazh nga Xhulio prej Thu Jul 24, 2008 3:10 pm

Ok me fal
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Peshendetje dhe puthje te perzemerta....

Mesazh nga sy engjellja prej Thu Jul 24, 2008 3:12 pm

nuk ka prob.
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Peshendetje dhe puthje te perzemerta....

Mesazh nga xhuliaDi prej Thu Jul 24, 2008 9:35 pm

we paskan fillu kto.... nejse pershendetje dhe puthje te perzemerta per gjithe anetaret vecanerisht vizitoreve... klm sonte!

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Peshendetje dhe puthje te perzemerta....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi