Kontaktet nė njė lidhie.

Shko poshtė

Kontaktet nė njė lidhie.

Mesazh nga sy engjellja prej Sat Jul 19, 2008 1:22 pm

Puthja nė buzė - Tė dashuron.
Puthja nė ballė - Tė don pėr jetė.
Puthja me sy tė mbyllur - Dashuri e zjarrtė
Puthja nė dorė - Respekt.
Puthja nė faqe - Shoqėri.
Puthja nė supe - Emocion.
Nėse vendos gishtin nė gojė - dėshiron puthje.
Tymi nė fytur - Lyp puthje.
Vajza i afrohet djalit - Ai ka tė drejtė ti jap njė varg puthjesh.
Shikimi i gjat i syve - Tė don vetėm ty.
Shikimi nė sy - Tė don e don.
Nėse kafshon buzėn - Eshtė xheloz/e.
Shtrengimi i dorės - Dėshiron tė kalosh me te.
Ledhatimi i flokėve - Tė don vetėm ty.
Vendos doren nė ball - Nuk tė don.
Trėndafili i kuq - Dashuri.
Lulja e bardhė - Tradhėti.
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kontaktet nė njė lidhie.

Mesazh nga Xhulio prej Sat Jul 19, 2008 2:19 pm

Shuuuum e bukur kjoo
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kontaktet nė njė lidhie.

Mesazh nga sy engjellja prej Sat Jul 19, 2008 2:50 pm

Tė pėlqen eeeee Very Happy
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kontaktet nė njė lidhie.

Mesazh nga Xhulio prej Sat Jul 19, 2008 3:05 pm

Pooooooooo
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kontaktet nė njė lidhie.

Mesazh nga sy engjellja prej Sat Jul 19, 2008 3:07 pm

Sa mir Very Happy
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kontaktet nė njė lidhie.

Mesazh nga lina-girl prej Sat Jul 19, 2008 3:16 pm

Shtrengimi i dorės - Dėshiron tė kalosh me te.
uuuuuuuuu Very Happy Very Happy Very Happy i like this...
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kontaktet nė njė lidhie.

Mesazh nga xhuliaDi prej Sat Jul 19, 2008 4:04 pm

Shikim ne sy..... Very Happy

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kontaktet nė njė lidhie.

Mesazh nga dioni prej Sun Jul 20, 2008 9:49 pm

xhuliaDi shkruajti:Shikim ne sy..... Very Happy
ouuuuuuu mua jo me larg se sot me ka ndodhur qe mi kishte ngul syte njera keqazi dhe une thashe hajt mi ka ngaterruar numer ndoshta me ka pare si fetyre dhe ika...ta kisha pare postimin para se ta shihja ate gjerat duhet te kishin shkuar ndryshe...hihihi....por ska problem se e shoh prap une ate sa her shkoj ne dhomen tjeter se e kam te varur ne mur...hihihi...

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kontaktet nė njė lidhie.

Mesazh nga xhuliaDi prej Mon Jul 21, 2008 11:39 am

hahahhaha Dion....

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kontaktet nė njė lidhie.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi