Ē' tregon ora nė njė dashuri?

Shko poshtė

Ē' tregon ora nė njė dashuri?

Mesazh nga sy engjellja prej Sat Jul 19, 2008 12:52 pm

02:10 - Keni takim.
03:15 - Nuk deshiron qe ai/ajo te ndahet nga ju.
04:20 - Dėshiron tė pajtohesh.
05:25 - Dėshiron puthje.
06:30 - Ke takim me me njė tjetėr .
07:35 - Tė ka deri nė vdekie.
08:40 - Nuk mundet pa ty.
09:45 - Mendon se ke njė tjetėr.
11:55 - Dikush do t'ju hyj nė punė.
12:00 - Eshtė aventurist.
13:05 - Nuk zgjat shum dhe mundon pėr ty.
14:10 - Do dilni nė shėtitje me tė.
15:15 - Do t'ia arrish qėllimit.
16:20 - Nuk mundet pa ty.
17:25 - Sė shpejti do tė shifeni.
18:30 - Mendn qė tė ndahet.
19:35 - I pėlqejnė buzėt tua.
20:40 - Vuan pėr dashuri.
21:45 - Eshtė elegant/e.
22:50 - E ka marr madhi pėr ty.
23:55 - Ju don pėr interres.

Gjithashtu kur e shikoni oren .....1:00.....5:00.....9:00.....(tė gjitha kur kan _:00) ose .....13:13..... 17:17.....20:20..... (kur janė tė njėjta) do tė thotė se mendon pėr ty.
Kur ėshtė 11:11 dhe 00:00 do tė thotė se tė don.
Kur ėshtė .....13:31.....51:15...(kur janė tė kundėrta) mendon qė tė kryej marrėdhėnie me ty.
Dhe kur akrepat e orės dhe tė min.janė tė dy nė tė njėjtin nr. mbi njėri tjetrin ai/ajo mendon pėr ty.
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē' tregon ora nė njė dashuri?

Mesazh nga xhuliaDi prej Sat Jul 19, 2008 1:05 pm

sy engjellja shkruajti:
Kur ėshtė .....13:31.....51:15...(kur janė tė kundėrta) mendon qė tė kryej marrėdhėnie me ty.
[/color]

Kjo 51:15 me e bukura lol! lol!

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē' tregon ora nė njė dashuri?

Mesazh nga sy engjellja prej Sat Jul 19, 2008 1:24 pm

e vertet ??? Very Happy
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē' tregon ora nė njė dashuri?

Mesazh nga Xhulio prej Thu Jul 24, 2008 7:07 pm

Eheeeeeeee.. Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē' tregon ora nė njė dashuri?

Mesazh nga dioni prej Fri Jul 25, 2008 9:42 pm

po une e shoh oren shpesh mi...ca do te thote se njehere me do, njehere e ka per aventure, nje here ka takim me nje tjeter...papapa...megjithese ju betohem qe une shpesh here e ze oren me :00 dmth fiks... Very Happy

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē' tregon ora nė njė dashuri?

Mesazh nga lina-girl prej Tue Jul 29, 2008 10:13 pm

ora tani 9:13,cfar dmth scratch Question Exclamation
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē' tregon ora nė njė dashuri?

Mesazh nga xhuliaDi prej Wed Jul 30, 2008 6:49 pm

asgje Very Happy Very Happy

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē' tregon ora nė njė dashuri?

Mesazh nga dioni prej Wed Jul 30, 2008 7:16 pm

lina-girl shkruajti:ora tani 9:13,cfar dmth scratch Question Exclamation
qe je duke postuar ne forumin Shkodra.... Very Happy

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē' tregon ora nė njė dashuri?

Mesazh nga sy engjellja prej Wed Jul 30, 2008 7:18 pm

Vetem ato qe jan aty kan kuptim tjerat jo.
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē' tregon ora nė njė dashuri?

Mesazh nga dioni prej Wed Jul 30, 2008 7:21 pm

te them te drejten une nuk i besoj ores...ku e di ajo... scratch Very Happy Very Happy

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē' tregon ora nė njė dashuri?

Mesazh nga xhuliaDi prej Wed Jul 30, 2008 7:34 pm

as une si besoj prandaj thash asgje sikur edhe tjerat per mu thone 1 asgje te madheee...

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē' tregon ora nė njė dashuri?

Mesazh nga @~~lani~~@ prej Sun Aug 03, 2008 10:55 pm

tregon qe te ka vajt vone Basketball

@~~lani~~@
Anetar i ri
Anetar i ri

Male
Numri i postimeve : 23
Age : 27
Registration date : 03/08/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē' tregon ora nė njė dashuri?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi