Pershendetje te vecante per...

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Pershendetje te vecante per...

Mesazh nga xhuliaDi prej Wed Jul 16, 2008 4:50 pm

Nje pershendetje e vecante i shkon Edites... ku je humb moj??????????? Shocked Shocked

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ

xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 25
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje te vecante per...

Mesazh nga sy engjellja prej Wed Jul 16, 2008 5:13 pm

Prsh e veqant per Dionin e Xhulien.

sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 23
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje te vecante per...

Mesazh nga xhuliaDi prej Wed Jul 16, 2008 5:17 pm

Flm sy engjellja te persh shume shume...dhe mos u merzit......

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ

xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 25
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje te vecante per...

Mesazh nga sy engjellja prej Wed Jul 16, 2008 5:27 pm

Flm Xhulia............Ti e di qe nuk eshte gje e let ajo qe kam une prandaj eshte pak e veshtir qe mos te merzitem.

sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 23
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje te vecante per...

Mesazh nga Xhulio prej Thu Jul 17, 2008 12:15 am

Si nuk me pershendet kush mu pa i than ma.papapa as sy engjellja qe e kam shoqe nuk i bjen nder mend per mu.Me duket se asht tu marr me te mire ato me pozite me te larte.haha

Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 23
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje te vecante per...

Mesazh nga sy engjellja prej Thu Jul 17, 2008 12:56 pm

Jo o Litle nuk eshte e vertet por dje nuk me ka rene ne mend per as gje mir qe fola me Xhulin se mos te flitsha edhe sot do kisha qene si dje....... Te prsh shuuuuuuuuuum.

sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 23
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje te vecante per...

Mesazh nga sy engjellja prej Thu Jul 17, 2008 1:23 pm

Prsh per te gjith por te veqant per Xhulin, Dionin, Klodin e Litlen.

sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 23
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje te vecante per...

Mesazh nga Jozefin prej Thu Jul 17, 2008 1:56 pm

Po mua me harrove

_________________
FITONI NJE DOMAIN FREE DUKE KLIKUAR KETU

Jozefin
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 127
Age : 23
Registration date : 14/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://jozefin.page.tl

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje te vecante per...

Mesazh nga Jozefin prej Thu Jul 17, 2008 2:16 pm

Nje pershendetje te vecant per te gjithe qe t'mos i ngel hatri noj njanit

_________________
FITONI NJE DOMAIN FREE DUKE KLIKUAR KETU

Jozefin
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 127
Age : 23
Registration date : 14/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://jozefin.page.tl

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje te vecante per...

Mesazh nga sy engjellja prej Thu Jul 17, 2008 4:45 pm

Me fal Jozefin edhe per Jozin 1 prsh te veqant.

sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 23
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje te vecante per...

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 18, 2008 2:53 pm

Per anetaret me aktive... ju puth gjitheve...

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ

xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 25
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje te vecante per...

Mesazh nga sy engjellja prej Fri Jul 18, 2008 3:11 pm

Edhe une prsh. me aktivt.

sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 23
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje te vecante per...

Mesazh nga sy engjellja prej Sat Jul 19, 2008 12:14 pm

Prsh te veqant per Xhulin Dionin Litlen dhe Jozin.

sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 23
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje te vecante per...

Mesazh nga lina-girl prej Sat Jul 19, 2008 2:36 pm

prshendetje per ata qe kane shkruar ketu... I love you

lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 26
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje te vecante per...

Mesazh nga sy engjellja prej Sat Jul 19, 2008 2:44 pm

Edhe pėr ty Lina prsh.

sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 23
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje te vecante per...

Mesazh nga Xhulio prej Sat Jul 19, 2008 3:04 pm

Nje pershendetje e vecante per sy_engjellen.Se eshte si shpirt.

Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 23
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje te vecante per...

Mesazh nga sy engjellja prej Sat Jul 19, 2008 3:06 pm

Prsh Litlen qe eshte shuuuuuuuum i mir.

sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 23
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje te vecante per...

Mesazh nga xhuliaDi prej Sat Jul 19, 2008 3:49 pm

Pershndetje te veēante per sy_engjellen, Linen, Jozefinin dhe Litle... 1 puthje per DIONIN flower

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ

xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 25
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje te vecante per...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi