Gezuar Ditelindjet:

Shko poshtė

Gezuar Ditelindjet:

Mesazh nga Jozefin prej Wed Jul 16, 2008 1:49 pm

Users with a birthday within the next 7 days: Jozefin (15), tony (20), UNIKKATILI (19)


tony dhe UNIKKATILI u befshi 100 vjeca. Kurse une u befsha 101 vjec Razz
Po ju qeras te gjitheve me nganje birre per ditelindje cheers

_________________
FITONI NJE DOMAIN FREE DUKE KLIKUAR KETU
avatar
Jozefin
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 127
Age : 24
Registration date : 14/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://jozefin.page.tl

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gezuar Ditelindjet:

Mesazh nga xhuliaDi prej Wed Jul 16, 2008 2:32 pm

po nuk e ke sot me??? nejse flm per qerasjen kur ta kesh ditelindjen te urojm dhe na qeras prap Very Happy

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gezuar Ditelindjet:

Mesazh nga Jozefin prej Wed Jul 16, 2008 9:08 pm

Ska problem qe se kam sot, Une festoj edhe 7 dite para

_________________
FITONI NJE DOMAIN FREE DUKE KLIKUAR KETU
avatar
Jozefin
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 127
Age : 24
Registration date : 14/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://jozefin.page.tl

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gezuar Ditelindjet:

Mesazh nga xhuliaDi prej Tue Jul 22, 2008 2:03 pm

Jozefin u befsh 100!


_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gezuar Ditelindjet:

Mesazh nga Jozefin prej Sat Aug 16, 2008 7:34 pm

FLM SHUME,
NUK E PRISJA KAQ TE MADHE TORTEN PO DO TA NDAJME BASHKE [hihi]

_________________
FITONI NJE DOMAIN FREE DUKE KLIKUAR KETU
avatar
Jozefin
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 127
Age : 24
Registration date : 14/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://jozefin.page.tl

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gezuar Ditelindjet:

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi