Do te mbanit miqesi me ishin e juaj???

Shko poshtė

Do te mbanit miqesi me ishin e juaj???

Mesazh nga xhuliaDi prej Wed Jul 16, 2008 11:17 am

Tani sipas meje varet nga kushtet qe jemi ndare... nese ka qene tradheti... JO KURRE... pastaj nqs kane qene rrethana te tjera mendoj se po... por jo nje miqesi shume shume te forte... sepse sdo ndihesha shume mire... Rolling Eyes psh nje pershendetje rruges... etj.etj.

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do te mbanit miqesi me ishin e juaj???

Mesazh nga sy engjellja prej Wed Jul 16, 2008 4:34 pm

Nje prsh rruges dhe po te me kishte rene rasti te rrija me te do ta kisha konsideruar si hera e pare qe takohem me ate person.
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do te mbanit miqesi me ishin e juaj???

Mesazh nga lina-girl prej Sat Jul 19, 2008 3:33 pm

JO Evil or Very Mad
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do te mbanit miqesi me ishin e juaj???

Mesazh nga sy engjellja prej Sat Jul 19, 2008 3:43 pm

kaq e nervozuar qenke me te
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do te mbanit miqesi me ishin e juaj???

Mesazh nga lina-girl prej Sat Jul 19, 2008 3:47 pm

nuk eshte e lehte te kesh miqesi me personin qe te ka zhgenjyer ne cdo aspekt......
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do te mbanit miqesi me ishin e juaj???

Mesazh nga sy engjellja prej Sat Jul 19, 2008 3:49 pm

e vertet eshte por mendoj se te mbash miqesi eshte sikur i thu nuk me interreson se q ke ber ti dhe se e konsideron si qdo person tjeter
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do te mbanit miqesi me ishin e juaj???

Mesazh nga dioni prej Fri Jul 25, 2008 9:46 pm

ehehe kjo me ka ndodh mua me nje italiane se i lidhem dhe lidhja jone zgjati 3 dite...hahaha kulmi....pastaj e shihja ne rruge dhe s'i flisja kur me thote nje shok me ka thene ajo thuaj atij shokut tend une maj miqesi me te gjithe ishat e mi keshtu qe thuaj te me pershendesin...dhe tani e pershendes me pershendet si shok...por nuk eshte se ishte ndonje lidhje e madhe thjesht komunikonim ne cel...dhe ndonje bacio ashtu sikur ishte duke na ike autobusi...hihihi...

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do te mbanit miqesi me ishin e juaj???

Mesazh nga Edita prej Tue Jul 29, 2008 12:27 am

une mendoj se eshte normal te mbash shoqeri me ish-in/en ska asgje te keqe

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do te mbanit miqesi me ishin e juaj???

Mesazh nga Xhulio prej Tue Jul 29, 2008 11:00 am

1 Here ne vjet flet edita edhe njat here ja fut kot.hihihi
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do te mbanit miqesi me ishin e juaj???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi