Sa te dashur/A keni pasur deri me sot???

Shko poshtė

Sa te dashur/A keni pasur deri me sot???

Mesazh nga xhuliaDi prej Tue Jul 15, 2008 10:53 pm

Dua te verteten jo me shaka... (se ndryshe u fshi mesazhet Very Happy )

Une 3...
1- isha 13 vjec e ca ne Peshkopi me shokun e klases perballe Very Happy Very Happy

2- e njofta ne 1 chat... ncncnnc per perfundimin

3- te shkolla dhe me te jam aktualisht... (dhe e dua me te vertete se tjert kane qene si tip loje tallje.. etj etj)

nga anjera per fat te mire sjam lenduar...... (nga ata te perfunduarat flas dmht pa probleme jane mbyll ndoshta per vete faktin qe skisha rene akoma brenda)

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi