Kuptimi i nicknamit, firmes dhe ikones tuaj???

Shko poshtė

Kuptimi i nicknamit, firmes dhe ikones tuaj???

Mesazh nga xhuliaDi prej Tue Jul 15, 2008 10:34 pm

XhuliaDI = xhulia nga dibra Very Happy

firma = njera vajze qe njef veten dhe tjetra vetvetja (dmht jam e njejta si ktu ne jete)

ikona = motra e vogel Very Happy

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kuptimi i nicknamit, firmes dhe ikones tuaj???

Mesazh nga sy engjellja prej Thu Jul 17, 2008 12:42 pm

Sy engjellja- me pershtatet diqa me syt.
Ikona-pershtatet diqa me nickun.
Firma - dua ta kaloj gjithjeten me djalin qe dua


Edituar pėr herė tė fundit nga sy engjellja nė Sun Aug 03, 2008 3:18 pm, edituar 2 herė gjithsej
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kuptimi i nicknamit, firmes dhe ikones tuaj???

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 18, 2008 4:11 pm

FORCA MILAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kuptimi i nicknamit, firmes dhe ikones tuaj???

Mesazh nga dioni prej Fri Jul 25, 2008 10:11 pm

edhe ti me milanin... Very Happy ...ja qe kemi shume gjera te perbashketa ne...atehere nicku dioni eshte shkrtim i emrit tim dionis...firma eshte nje foto e krijuar nga une kot dmth...dhe ikona eshte nje femije i vogel qe mua me pelqejne shume bebet...edhe ty xhulia e di qe te pelqejne pervec atij qe i sherben ti si baby sitter...hahaha

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kuptimi i nicknamit, firmes dhe ikones tuaj???

Mesazh nga Xhulio prej Sat Jul 26, 2008 1:11 am

Xhulio e kam vene ngaqe eshte emri im.
Ikona-Eshte dicka kot qe kam krijuar une.
Firma eshte se me pelqejne shume ato theniet sidomos ajo qe thote:Nuk me vjen keq qe po me genjen
Por po me vjen keq se kujton qe te besoj
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kuptimi i nicknamit, firmes dhe ikones tuaj???

Mesazh nga xhuliaDi prej Sat Jul 26, 2008 4:50 pm

Ikona=puthja ime e pare prane detit

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kuptimi i nicknamit, firmes dhe ikones tuaj???

Mesazh nga dioni prej Sat Jul 26, 2008 4:57 pm

papapa une pak me pare po thoja sa shume me ngjan ai djali i vogel me mua kur kam qene i vogel....hihihi... Razz Very Happy

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kuptimi i nicknamit, firmes dhe ikones tuaj???

Mesazh nga xhuliaDi prej Sat Jul 26, 2008 5:03 pm

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy une dua te shtoj qe atij ēunit i fillon emri me D Very Happy:D:D:D

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kuptimi i nicknamit, firmes dhe ikones tuaj???

Mesazh nga xhuliaDi prej Sat Jul 26, 2008 5:03 pm

prit prit dhe i mbaron me S Very Happy:D:D:D

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kuptimi i nicknamit, firmes dhe ikones tuaj???

Mesazh nga dioni prej Sat Jul 26, 2008 5:05 pm

ouuuuuuu se ku e kam pare une ate emrin ashtu... Very Happy Razz Very Happy

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kuptimi i nicknamit, firmes dhe ikones tuaj???

Mesazh nga xhuliaDi prej Sat Jul 26, 2008 5:12 pm

DENIS hahhahahhhahahha Razz:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kuptimi i nicknamit, firmes dhe ikones tuaj???

Mesazh nga dioni prej Sat Jul 26, 2008 5:14 pm

po pra ca per te qesh ketu...hahaha...ate emer kam pare une Razz

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kuptimi i nicknamit, firmes dhe ikones tuaj???

Mesazh nga xhuliaDi prej Sat Jul 26, 2008 5:14 pm

hahahahhahahah ik se u shkrivaaaa Very Happy:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kuptimi i nicknamit, firmes dhe ikones tuaj???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi