Piktura...

Shko poshtė

Piktura...

Mesazh nga xhuliaDi prej Tue Jul 15, 2008 7:49 pm

Ju pelqen te pikturoni....?

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Piktura...

Mesazh nga xhuliaDi prej Tue Jul 15, 2008 7:50 pm

Mua shume... edhe di te pikturoj... preferoj me shume piktura abstrakte dhe trakte natyrore... pastaj ditarin e kam mbush me zemra dhe 26 Very Happy

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Piktura...

Mesazh nga sy engjellja prej Thu Jul 17, 2008 12:50 pm

Une nuk ja them pikturs hiq.
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Piktura...

Mesazh nga lina-girl prej Sat Jul 19, 2008 3:29 pm

me pelqen shummmmm te pikturoj


Edituar pėr herė tė fundit nga lina-girl nė Tue Jul 29, 2008 12:04 am, edituar 1 herė gjithsej
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Piktura...

Mesazh nga lina-girl prej Sat Jul 19, 2008 3:30 pm

uuuu sa e madhe qe doli... Embarassed
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Piktura...

Mesazh nga xhuliaDi prej Sat Jul 19, 2008 4:34 pm

Shume e bukur... na sill tjera...

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Piktura...

Mesazh nga dioni prej Fri Jul 25, 2008 10:03 pm

uuuu se per pak ishte duke me kap kjo dora...hihihihi....xhulia te lumte vertet interesante...edhe mua me pelqen shume piktura dhe kur kam qene i vogel kam pikturu mire po tashi se di se ka shuuuuum kohe qe s'jam marre...

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Piktura...

Mesazh nga lina-girl prej Sat Jul 26, 2008 1:48 am

MARIHUANA


Edituar pėr herė tė fundit nga lina-girl nė Tue Jul 29, 2008 12:04 am, edituar 1 herė gjithsej
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Piktura...

Mesazh nga xhuliaDi prej Sat Jul 26, 2008 4:46 pm

Shume e bukur dhe kjo... une si kam ne PC pikturat e mia kur ti marr do i ve...

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Piktura...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi