Cila eshte mosha perfekte per t'u fejuar ose martuar?

Shko poshtė

Cila eshte mosha perfekte per t'u fejuar ose martuar?

Mesazh nga dioni prej Tue Jul 15, 2008 12:09 am

Cila eshte mosha perfekte per t'u fejuar ose martuar sipas mendimit tuaj?

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte mosha perfekte per t'u fejuar ose martuar?

Mesazh nga xhuliaDi prej Tue Jul 15, 2008 4:36 pm

Une kur tme thot zemra ime e logel Very Happy .... perfektja mes 20 dhe 26 (per martese) ndersa fejese varet edhe pak me para ndoshta.....

_________________



ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte mosha perfekte per t'u fejuar ose martuar?

Mesazh nga sy engjellja prej Tue Jul 15, 2008 5:38 pm

Une them 18-20
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte mosha perfekte per t'u fejuar ose martuar?

Mesazh nga Xhulio prej Tue Jul 15, 2008 7:30 pm

Une du me u feju 30 vjec.
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte mosha perfekte per t'u fejuar ose martuar?

Mesazh nga Xhulio prej Tue Jul 15, 2008 7:30 pm

Harrova me than se iher du me e shty me dashnore.haha
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte mosha perfekte per t'u fejuar ose martuar?

Mesazh nga dioni prej Tue Jul 15, 2008 8:16 pm

xhuliaaaaa Mad ...e bera kete teme vetem qe te nxirrja gabim per ate qe me ke thene qe je ende i vogel qe te fejohesh...e mban mend...nejse ske faj ti jo....

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte mosha perfekte per t'u fejuar ose martuar?

Mesazh nga xhuliaDi prej Tue Jul 15, 2008 8:19 pm

dioni shkruajti:xhuliaaaaa Mad ...e bera kete teme vetem qe te nxirrja gabim per ate qe me ke thene qe je ende i vogel qe te fejohesh...e mban mend...nejse ske faj ti jo....

me shkoi mendja njer po se besova nese e ke hap kastile per kte pune Very Happy Very Happy nejse nejse... kur ta gjesh me thuj motles njer pastaj shofim e bejm Very Happy Very Happy Very Happy Razz Razz Razz

_________________



ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte mosha perfekte per t'u fejuar ose martuar?

Mesazh nga dioni prej Tue Jul 15, 2008 8:25 pm

c'te gjej une mi une te kam thene ty te ma gjesh ose shko tek nje fotokopje beja nje kopje vetes dhe jemi ok bashke...hhihihi...megjithese kemi dhe goca te tjera te mira ketu ne forum kemi dhe sy engjellen por s'me pranon mua ajo se e ka nje... Very Happy

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte mosha perfekte per t'u fejuar ose martuar?

Mesazh nga xhuliaDi prej Tue Jul 15, 2008 8:39 pm

po ti nga forumi e dashke me???

_________________



ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte mosha perfekte per t'u fejuar ose martuar?

Mesazh nga dioni prej Tue Jul 15, 2008 9:06 pm

po meqe jemi ketu...thashe mos te shkojme larg...hihihi...jo mi jo po une vetem juve te forumit ju njoh nuk njoh akend ketu ne litali...

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte mosha perfekte per t'u fejuar ose martuar?

Mesazh nga xhuliaDi prej Tue Jul 15, 2008 9:16 pm

Nejse mosha jote ngelet nga 20 e me vone po se besoj me vone ti je tu prit mezort RazzVery Happy:D

_________________



ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte mosha perfekte per t'u fejuar ose martuar?

Mesazh nga dioni prej Tue Jul 15, 2008 9:23 pm

jo ne fakt eshte e vertet se me jane vene disa njerez qe te me fejojne me zor...hihihi...por jo jo jam heret edhe njehere per fejes...me duhet edhe pak eksperience e bukur ose e keqe qe te kuptoj vertete rendesine e personit qe do kaloj gjith jeten me te ose do krijoj familje pasi jane gjera qe ne i mendojme pak ne kete moshe.... Very Happy

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte mosha perfekte per t'u fejuar ose martuar?

Mesazh nga xhuliaDi prej Tue Jul 15, 2008 9:32 pm

dioni shkruajti:jo ne fakt eshte e vertet se me jane vene disa njerez qe te me fejojne me zor...hihihi...por jo jo jam heret edhe njehere per fejes...me duhet edhe pak eksperience e bukur ose e keqe qe te kuptoj vertete rendesine e personit qe do kaloj gjith jeten me te ose do krijoj familje pasi jane gjera qe ne i mendojme pak ne kete moshe.... Very Happy

Aaaaaaaaaaashtuuuuuuuuuuuuuu Very Happy Very Happy Very Happy

_________________



ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte mosha perfekte per t'u fejuar ose martuar?

Mesazh nga sy engjellja prej Thu Jul 17, 2008 5:09 pm

Dion me ate qe kam ndoshta po ndahem por me ka hyr friga qe te lidhem prep pa e njoftur mir se me ke kam pun Very Happy (kuptoje Razz )
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte mosha perfekte per t'u fejuar ose martuar?

Mesazh nga dioni prej Thu Jul 17, 2008 8:03 pm

ne rralle te pare shpresoj qe mos te ndahesh me ate qe ke me siguri e do...dhe persa i perket kesaj qe nuk do lidhesh prap pa e njohur mire personin me te cilin do lidhesh ke shuuuum te drejte pasi po te ndodhi e keqja do ta vuash per gjith jeten...keshtu qe edhe une them se ke te drejte dhe mos u merzit edhe nese mbetesh vetem se me mire vetem (si une) sesa me nje qe te shakton plage ne zemer.... Smile

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte mosha perfekte per t'u fejuar ose martuar?

Mesazh nga sy engjellja prej Thu Jul 17, 2008 9:21 pm

Do shikoj a do ndahem apo jo do flas me te mendia me thot te ndahem zemra me thot jo.
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte mosha perfekte per t'u fejuar ose martuar?

Mesazh nga Xhulio prej Thu Jul 17, 2008 9:25 pm

Me me nigju mu degjon mendjen se kam ma shum te drejt aja.haha
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte mosha perfekte per t'u fejuar ose martuar?

Mesazh nga sy engjellja prej Thu Jul 17, 2008 9:28 pm

E di ku e ke hallin ti e di
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte mosha perfekte per t'u fejuar ose martuar?

Mesazh nga Xhulio prej Thu Jul 17, 2008 9:33 pm

Haha e kam halin e mire une.
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte mosha perfekte per t'u fejuar ose martuar?

Mesazh nga sy engjellja prej Fri Jul 18, 2008 10:10 am

Per mu nuk a as i keq e as i mir halli jot Very Happy
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte mosha perfekte per t'u fejuar ose martuar?

Mesazh nga lina-girl prej Sat Jul 19, 2008 3:28 pm

thon qe dashuria nuk njeh mosh,po martesa po ama hehe,mosha me e mir do ishte mbi 24 vjeq,ateher thon se je me kemb ne toke,tani akoma ne ajer Razz
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte mosha perfekte per t'u fejuar ose martuar?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi