Nese ju dashurojne 2 persona njekohesisht si do te reagonit?

Shko poshtė

Nese ju dashurojne 2 persona njekohesisht si do te reagonit?

Mesazh nga dioni prej Mon Jul 14, 2008 11:57 pm

Nese merrni vesh qe ju dashurojne 2 persona njekohesisht dhe ju dashurojne me te vertete (gje qe mund te ndodhe).
Si do kishit reaguar?
Sepse po te zgjidhnit njerin tjetri nuk do ta meritonte kete gje pasi edhe ai te dashuronte njesoj??? Une do t'i pranoja te dyja...hihihi...(shaka). Vertet sdi c'te them...mos me ndodht ishalla megjithese mua spo me dashuron nje jo me dy pernjehere...hhihihi....Pres mendimet tuaja....

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese ju dashurojne 2 persona njekohesisht si do te reagonit?

Mesazh nga sy engjellja prej Tue Jul 15, 2008 12:44 pm

Une kam vepruar keshtu: Ati qe s me ka interesu i kam thene "Me vjen keq por jo". Ati qe kam dashur i kam thene "Po".
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese ju dashurojne 2 persona njekohesisht si do te reagonit?

Mesazh nga xhuliaDi prej Tue Jul 15, 2008 4:20 pm

Mua sme ka ndodhur direkt dashuri... po pelqim nga 2 ose me shume po dhe u kam thene troc fare... kurse njerit qe me pelqente me te vertete i kam thene jo ngaqe ika... i thashe ēun si ti rralle gjen po me mire mos nisim fare sesa nje lidhje njeri ktej tjetri andej... Sad

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese ju dashurojne 2 persona njekohesisht si do te reagonit?

Mesazh nga Xhulio prej Tue Jul 15, 2008 4:23 pm

Une do te ndihesha shume mire me dy dashnore me te pase lezet shpirti si me ken ne zyren e Xhorxh Bush.Edhe po te kem me shume nuk ka problem.hihih
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese ju dashurojne 2 persona njekohesisht si do te reagonit?

Mesazh nga sy engjellja prej Tue Jul 15, 2008 5:43 pm

Litle ma mir 1 se pa gja kret, se s ma merr mendia qe ka vajz qe te pranon ba me e marr vesht se ke edhe tjera.
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese ju dashurojne 2 persona njekohesisht si do te reagonit?

Mesazh nga Xhulio prej Tue Jul 15, 2008 7:29 pm

Po po sy engjellja njashtu eshte.Se asht nje shp[rhje ma mir pak se hiq.haha
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese ju dashurojne 2 persona njekohesisht si do te reagonit?

Mesazh nga xhuliaDi prej Tue Jul 15, 2008 7:31 pm

e pra... po ju ēunat doni gjithēka....

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese ju dashurojne 2 persona njekohesisht si do te reagonit?

Mesazh nga dioni prej Tue Jul 15, 2008 8:23 pm

sy engjellja shkruajti:Litle ma mir 1 se pa gja kret, se s ma merr mendia qe ka vajz qe te pranon ba me e marr vesht se ke edhe tjera.
Por ti sy engjellja e ke pranuar te dashurin tend te pakten deri tani edhe pse e ke marre vesh se ka edhe nje tjeter??? Si mund ta shpjegosh dhe pranosh nje gje te tille?

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese ju dashurojne 2 persona njekohesisht si do te reagonit?

Mesazh nga Musafir prej Tue Jul 15, 2008 10:22 pm

e mar njerz nje dashnore e kam pas tani kam nja 5-6 .....ishalla se marrin vesht tana bashk se mes ....kret pa gja.........................!!!!!!!!!!!!!


Edituar pėr herė tė fundit nga klodi nė Tue Jul 15, 2008 10:26 pm, edituar 1 herė gjithsej

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese ju dashurojne 2 persona njekohesisht si do te reagonit?

Mesazh nga dioni prej Tue Jul 15, 2008 10:24 pm

shyqyr klodo...me behet qejfi per ty... bounce

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese ju dashurojne 2 persona njekohesisht si do te reagonit?

Mesazh nga Xhulio prej Tue Jul 15, 2008 10:41 pm

O dion kot ban i ky klodi se nuk ka dashnore n`sa ka pase gjyshi jem.haha
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese ju dashurojne 2 persona njekohesisht si do te reagonit?

Mesazh nga xhuliaDi prej Tue Jul 15, 2008 10:43 pm

dioni shkruajti:shyqyr klodo...me behet qejfi per ty... bounce

ti mos bej si gjynafi tani... se po me ben merak mu Very Happy Very Happy Very Happy

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese ju dashurojne 2 persona njekohesisht si do te reagonit?

Mesazh nga dioni prej Tue Jul 15, 2008 10:45 pm

jo mi jo se keshtu te dashurash qe ka klodi une kam patur me qindra...hihihi...

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese ju dashurojne 2 persona njekohesisht si do te reagonit?

Mesazh nga xhuliaDi prej Tue Jul 15, 2008 10:46 pm

hahaha ok

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese ju dashurojne 2 persona njekohesisht si do te reagonit?

Mesazh nga Xhulio prej Tue Jul 15, 2008 10:48 pm

Po pra per dashnore virtuale ka sa te dush si me ken tu ble sandale.haha
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese ju dashurojne 2 persona njekohesisht si do te reagonit?

Mesazh nga sy engjellja prej Wed Jul 16, 2008 4:49 pm

O Dion eshte e vertet por e kam falur se kam pasur gabime edhe une.
( Very Happy Bukur ma hedhe Razz )
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese ju dashurojne 2 persona njekohesisht si do te reagonit?

Mesazh nga dioni prej Wed Jul 16, 2008 10:04 pm

ahaaa ok...jo mi une s'ta hodha ti ja hodhe vetes se une te zura me fjalet e tua...hahah...nejse...shpresoj qe tash e mbrapa t'ja kaloni mire me njeri-tjetrin edhe pse jeni i cik larg...

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese ju dashurojne 2 persona njekohesisht si do te reagonit?

Mesazh nga sy engjellja prej Thu Jul 17, 2008 12:51 pm

Kur ta lexosh mesazhin ne privat me thuaj ja vlen
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese ju dashurojne 2 persona njekohesisht si do te reagonit?

Mesazh nga lina-girl prej Tue Jul 29, 2008 7:05 pm

do i mbaja te dy Razz heheheheh,nese do ndiej simpati per ndonjerin do i pergjigjesha,kurse tjetrit do i thoja kam respekt per ate qe ndjen ti per mua,po un sndiej te njejten gje per ty...
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese ju dashurojne 2 persona njekohesisht si do te reagonit?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi