Thenje filozofike...

Shko poshtė

Thenje filozofike...

Mesazh nga xhuliaDi prej Mon Jul 14, 2008 10:58 pm

Njih veteveten dhe mundohu te jesh...! Very Happy Wink

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenje filozofike...

Mesazh nga lina-girl prej Sat Jul 19, 2008 2:49 pm

Nuk ka nje te vertete absolute dhe kjo eshte absulutisht e vertet.
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenje filozofike...

Mesazh nga sy engjellja prej Sat Jul 19, 2008 2:51 pm

Sa tė rrosh do tė mėsosh.
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenje filozofike...

Mesazh nga lina-girl prej Sat Jul 19, 2008 2:52 pm

Nėse i gjykon njerėzitė , nuk do t'ju mbetet kohe pėr ti dashuruar ata . Nene Tereza...
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenje filozofike...

Mesazh nga Xhulio prej Thu Jul 24, 2008 5:12 pm

Shoku i mire shikohet nga xhepi
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenje filozofike...

Mesazh nga Xhulio prej Thu Jul 24, 2008 5:12 pm

Duaje atdhene si shqiptaret ameriken
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenje filozofike...

Mesazh nga xhuliaDi prej Thu Jul 24, 2008 8:12 pm

Me mire te shohesh te ardhmen me otimizem dhe te gabosh, se sa te jesh pesimist e te kesh te drejte.

Liria eshte gje shume e bukur, por jo nese duhet te paguhet me vetmi.

Nje optimist beson se kjo eshte bota dhe koha me e mire per te jetuar. Nje pesimist frigohet se kjo mund te jete e vertete.

Ndiqe ate qe kerkon te verteten. Ik prej atij qe e ka gjetur ate.

Ne fund te fundit eshte me mire te te urrejne per ate qe je, se sa te te duan per ate qe mendojne se ti je.

Ngjajshmeria mes parashutes dhe mendjes eshte se, asnjera prej tyre s`ka vlere nese nuk eshte e hapur.

Ne i pranojme gabimet e vogla per te krijuar bindje se nuk kemi gabime te medhaja.

Teori eshte kur njeriu din gjithcka dhe asgje nuk funksionon. Praktike eshte kur gjithcka funksionon, por askush nuk e din perse. Tek ne teoria dhe praktika jane te bashkuara: asgje nuk funksionon dhe askush nuk e din perse.

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenje filozofike...

Mesazh nga lina-girl prej Thu Jul 24, 2008 11:05 pm

Kohėn e fundit gratė trajtohen sikurse edhe automobili.- Kėrkohen ato qė hargjojnė mė pak. scratch
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenje filozofike...

Mesazh nga xhuliaDi prej Thu Jul 24, 2008 11:26 pm

Ai qe flet mire per femra nuk i njeh sa duhet, ai qe flet keq per to- nuk i njeh fare.
A. Fao

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenje filozofike...

Mesazh nga Xhulio prej Thu Jul 24, 2008 11:29 pm

Trimi i mirė ta ēan ballin!
Trimi i mirė me shoqe shumė!
Mos i shiko gunėn, shikoji kuletėn!
Fshati qė duket, ka drita!
Fshati qė duket, s'do autobuz!
Duaje atdheun si Donika Skėndebeun!
Burrit sipas punės jepi hesapin* gruas sipas punės jepi trapin!
Burri qė ėshte burrė, bėn 1 litėr shurrė!
Burri qė ėshtė burrė, i var *oqet nė mur, dhe i godet me gur!
Burrit qė ėshtė burrė, nuk i shkrefet kurrė!
Ai qė tė rreh, ėshtė mė i fortė!
Dielli i mirė duket qė nė mėngjes, dita e dhime duket n'darkė!
I jep dorėn, tė merr orėn!
Qyli ėshtė nėna e tė gjitha tė kėqijave, por si nėnė duhet respektuar!
Shoku i mirė njihet nga lekėt!
Guri i rėndė ėshtė pėr themele!
Duaje atdhenė si miza halenė!
Qingji i urtė pi ilaēet!
Qentė le tė lehin, ti futja vrapit!
Mendja e shėndoshė do kokė tė madhe!
Kur s'ke pulėn, do hash ktė timin!
Delja qė ndahet nga kopeja ėshtė individualiste!
Njeriu qė vetėm pėr vete punon, punon njė muaj dhe bėn 1 milion!
Mė mirė njė vezė sot, sesa njė vezė nesėr!
Besa e shqiptarit, si purteka e *arit!
Feja e shqiptarit ėshtė pasuria!
Nuk ėshtė rroba qė e bėn priftin, por ėshtė prifti qė bėn ēunat e lagjes!
Ku tė duket balta mė e ėmbėl se mjalta! Nė ēmendinė!
Kalit tė falur nuk i shikohet dėshmia e penalitetit!
Punėn e sotme dėrgoja stafit lokal pėr nesėr!
Bukė e kripė e zemėr! Benz, RedBull dhe femėr!
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenje filozofike...

Mesazh nga Xhulio prej Thu Jul 24, 2008 11:29 pm

Lexoni keto edhe bani komentin...!
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenje filozofike...

Mesazh nga xhuliaDi prej Thu Jul 24, 2008 11:30 pm

Twisted Evil Shpate kte do ti.... me kto qe the............... Very Happy

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenje filozofike...

Mesazh nga Xhulio prej Thu Jul 24, 2008 11:31 pm

Hahahaha pse maj nuk thashe gja keq.hihih
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenje filozofike...

Mesazh nga lina-girl prej Thu Jul 24, 2008 11:32 pm

lol! hehehe
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenje filozofike...

Mesazh nga dioni prej Fri Jul 25, 2008 10:13 pm

muzika i jep forme heshtjes... Very Happy

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenje filozofike...

Mesazh nga dioni prej Fri Jul 25, 2008 10:14 pm

te hapesh nje shkolle do te thote te mbyllesh nje burg...

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenje filozofike...

Mesazh nga lina-girl prej Sat Jul 26, 2008 1:51 am

TU QENDROSH NE BESE TE PABESEVE DO TE THOTE TE TRADHETOSH VETVETEN
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenje filozofike...

Mesazh nga xhuliaDi prej Sat Jul 26, 2008 3:46 pm

nganjehere kenget duken sikur dine gjithēka mbi jeten tone...

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenje filozofike...

Mesazh nga lina-girl prej Sun Jul 27, 2008 11:20 pm

Dashuria qe dhurojme eshte e vetmja dashuri qe kemi....
Dashurija eshte dhurata me e embel edhe kur e japim edhe kur e marrim...
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenje filozofike...

Mesazh nga xhuliaDi prej Tue Jul 29, 2008 12:18 am

Kalliri bosh mban koken perpjete... Rolling Eyes

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenje filozofike...

Mesazh nga lina-girl prej Tue Jul 29, 2008 12:30 am

Ata qė kėrkojnė gjithnjė tė kenė tė drejtė, gati asnjėherė nuk kanė tė drejtė
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenje filozofike...

Mesazh nga BiG-MaN prej Sat Apr 11, 2009 12:06 am

Bukuria E njeriut ėshtė Nė Brendinė E ti Dhe Jo nė atė Qka sheh Syri.
Vdekjen Kemi mė afėr Se sa Veshjen qė kemi nė trup.
Duaje Vetėn nėse dėshiron qė tė duan tė tjerėt.
Kurr Mos thuaj Kurr.
Q'Do Fillim Ka njė Fund.
Q'Do Puthje Ka Shije tė ndryshme DMTH asnjė nuk ėshtė e njėjtė.Ju Pėrshendes Q'do Tė mir...

BiG-MaN
Anetar i ri
Anetar i ri

Male
Numri i postimeve : 1
Age : 33
Registration date : 10/04/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenje filozofike...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi