Hi!!!

Shko poshtė

Hi!!!

Mesazh nga xhuliaDi prej Mon Jul 14, 2008 10:14 pm

Anybodi speak english here??? Very Happy Very Happy Very Happy

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Hi!!!

Mesazh nga dioni prej Mon Jul 14, 2008 11:41 pm

yes Very Happy I speak but not very well...hihii

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Hi!!!

Mesazh nga xhuliaDi prej Tue Jul 15, 2008 7:33 pm

Do you study english?

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Hi!!!

Mesazh nga xhuliaDi prej Tue Jul 15, 2008 7:36 pm

dioni shkruajti:yes Very Happy I speak but not very well...hihii

ok Very Happy because I don't speak very well too... if we don't understand something we can take the vocabolary no? Very Happy Very Happy

PS:na sterviten shume e shkruara ne anglisht do na duhet edhe pse sdo shkrujme shume mire ska gje se duke gabuar mesojme apo jo??? (pergjigjen e dua ne anglisht Very Happy )

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Hi!!!

Mesazh nga Xhulio prej Tue Jul 15, 2008 7:41 pm

And i speak english
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Hi!!!

Mesazh nga xhuliaDi prej Tue Jul 15, 2008 7:48 pm

ok how R U??? (do you understand this?)

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Hi!!!

Mesazh nga lina-girl prej Sun Jul 27, 2008 11:53 pm

hi there lol!
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Hi!!!

Mesazh nga Xhulio prej Mon Jul 28, 2008 12:34 am

Yes i understand.hihihi
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Hi!!!

Mesazh nga xhuliaDi prej Mon Jul 28, 2008 3:26 pm

Very Happy:D:D:D Well well...

What are you doing this summer?

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Hi!!!

Mesazh nga Xhulio prej Mon Jul 28, 2008 3:32 pm

I have gooing in beach. Laughing Laughing Laughing Laughing .hihihihahaha
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Hi!!!

Mesazh nga xhuliaDi prej Mon Jul 28, 2008 3:33 pm

hahahahaahhahahahha pika Xhulioooooooooooooooo

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Hi!!!

Mesazh nga Xhulio prej Mon Jul 28, 2008 3:49 pm

Jo maj nuk thashe gja keq
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Hi!!!

Mesazh nga xhuliaDi prej Mon Jul 28, 2008 4:07 pm

Ok ok Very Happy

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Hi!!!

Mesazh nga dioni prej Mon Jul 28, 2008 8:28 pm

Mad Please write only in english in this section... Very Happy Smile Very Happy

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Hi!!!

Mesazh nga xhuliaDi prej Mon Jul 28, 2008 8:31 pm

Shut up! Very Happy:D:D:P:P:P

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Hi!!!

Mesazh nga lina-girl prej Tue Jul 29, 2008 7:13 pm

affraid i've closed my mouth,but my fingers are still writing Razz
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Hi!!!

Mesazh nga Xhulio prej Tue Jul 29, 2008 9:17 pm

I am very happy because kam dashnore.hihihi.And i don`t now si e kam zane the dashnore.haha
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Hi!!!

Mesazh nga dioni prej Tue Jul 29, 2008 9:39 pm

shkruhet I don't know...hihihi

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Hi!!!

Mesazh nga xhuliaDi prej Tue Jul 29, 2008 10:27 pm

and the dashnore -------> the girlfriend Very Happy:D turp mos e dish kte Razz:P:P:D

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Hi!!!

Mesazh nga Xhulio prej Tue Jul 29, 2008 11:17 pm

E dij moj po e bana per gallat kur e kam dite une ky ke kujtu se hahet anglishtja rendeer
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Hi!!!

Mesazh nga xhuliaDi prej Wed Jul 30, 2008 6:41 pm

Can you speak in english please!!! RazzVery Happy:P

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Hi!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi