Pjesa e turpit qe ju pelqen me shume sot...

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

Pjesa e turpit qe ju pelqen me shume sot...

Mesazh nga xhuliaDi prej Mon Jul 14, 2008 6:47 pm

mua floket se me shkoka shume shamia qe kam vene... afro afro Very Happy Very Happy

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pjesa e turpit qe ju pelqen me shume sot...

Mesazh nga sy engjellja prej Mon Jul 14, 2008 6:49 pm

Ajo pjes qe me lavderojn shum djem gjoksi.
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pjesa e turpit qe ju pelqen me shume sot...

Mesazh nga xhuliaDi prej Mon Jul 14, 2008 6:50 pm

sy engjellja shkruajti:Ajo pjes qe me lavderojn shum djem gjoksi.

une si kam punet shume mire pale pale pale

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pjesa e turpit qe ju pelqen me shume sot...

Mesazh nga sy engjellja prej Mon Jul 14, 2008 7:08 pm

Xhulia pun e vogel ajo ka operacione plastike per ate gje mos u merzit hiq.
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pjesa e turpit qe ju pelqen me shume sot...

Mesazh nga xhuliaDi prej Mon Jul 14, 2008 10:13 pm

Ate pune se bej ta di se ngel beqare gjith jeten..... Rolling Eyes po se besoj se e kompesoj bukurine me tipare tjera Very Happy ose i vendos te brendshmet 1 numer me te madh lol! Laughing Wink

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pjesa e turpit qe ju pelqen me shume sot...

Mesazh nga dioni prej Tue Jul 15, 2008 12:12 am

wewewe ca behet ketu miiiiii...hihi...Tek une kam syte me te bukur te pakten keshtu me thone te gjithe...gjoksin se kam mire as une....hihihih...por te bej operacione plastike s'me shkon mendja te bej as une edhe pse kam disa defekte...hihihi...por ne pergjithesi jam funksionant...hihi....

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pjesa e turpit qe ju pelqen me shume sot...

Mesazh nga xhuliaDi prej Tue Jul 15, 2008 4:16 pm

Kot sjemi moter e vlla ne Very Happy

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pjesa e turpit qe ju pelqen me shume sot...

Mesazh nga Xhulio prej Tue Jul 15, 2008 4:20 pm

Une i kam te gjitha mire sot.hihih
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pjesa e turpit qe ju pelqen me shume sot...

Mesazh nga xhuliaDi prej Tue Jul 15, 2008 4:23 pm

Mua thonjt sot.. (se kam lare enet Very Happy)

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pjesa e turpit qe ju pelqen me shume sot...

Mesazh nga sy engjellja prej Tue Jul 15, 2008 5:40 pm

Ua sa bukur do te jene ber thejt.........Mua sot me pelqejn syt kam ber 2 ore ne mengjes per ti lyer ashtu siq me shkojn.
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pjesa e turpit qe ju pelqen me shume sot...

Mesazh nga xhuliaDi prej Wed Jul 16, 2008 11:28 am

Floket i kam bere kacurela flower

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pjesa e turpit qe ju pelqen me shume sot...

Mesazh nga sy engjellja prej Wed Jul 16, 2008 4:53 pm

Edhe sot syt.
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pjesa e turpit qe ju pelqen me shume sot...

Mesazh nga lina-girl prej Wed Jul 16, 2008 5:29 pm

floket sot i kam be me ngjyre Very Happy te zeza...
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pjesa e turpit qe ju pelqen me shume sot...

Mesazh nga sy engjellja prej Wed Jul 16, 2008 5:38 pm

Sa mir ju floket une sot nuk i kam rregu qe per dit i pjastroj sot nuk me kam pas durim per as gje.
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pjesa e turpit qe ju pelqen me shume sot...

Mesazh nga dioni prej Wed Jul 16, 2008 10:11 pm

sy engjellja shkruajti:Sa mir ju floket une sot nuk i kam rregu qe per dit i pjastroj sot nuk me kam pas durim per as gje.
Duhet te kesh pas ndonje hall ti sy engjellja se s'paske pas durim sot Rolling Eyes Question

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pjesa e turpit qe ju pelqen me shume sot...

Mesazh nga sy engjellja prej Thu Jul 17, 2008 12:36 pm

E vertet por i kam rregulluar sot dhe floket jane pjesa qe me pelqejn me shume sot.
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pjesa e turpit qe ju pelqen me shume sot...

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 18, 2008 2:48 pm

shume e mire jam be sot....gjitha po m'pelqekan...

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pjesa e turpit qe ju pelqen me shume sot...

Mesazh nga sy engjellja prej Fri Jul 18, 2008 3:36 pm

Sot thejt
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pjesa e turpit qe ju pelqen me shume sot...

Mesazh nga lina-girl prej Sat Jul 19, 2008 3:22 pm

syt,me gjith vetull,i kam rregulluar cyclops
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pjesa e turpit qe ju pelqen me shume sot...

Mesazh nga xhuliaDi prej Sat Jul 19, 2008 4:06 pm

buzatttttttttttttttttttttttttttt Very Happy I love you

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pjesa e turpit qe ju pelqen me shume sot...

Mesazh nga lina-girl prej Thu Jul 24, 2008 11:10 pm

syt(i kam te enjtur) Mad
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pjesa e turpit qe ju pelqen me shume sot...

Mesazh nga dioni prej Thu Jul 24, 2008 11:11 pm

Cool pale

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pjesa e turpit qe ju pelqen me shume sot...

Mesazh nga xhuliaDi prej Thu Jul 24, 2008 11:28 pm

gjithe trupi sa u lava.... kush do me puthi i pari??? Very Happy

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pjesa e turpit qe ju pelqen me shume sot...

Mesazh nga dioni prej Thu Jul 24, 2008 11:29 pm

uneeeeeeeeee

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pjesa e turpit qe ju pelqen me shume sot...

Mesazh nga dioni prej Thu Jul 24, 2008 11:29 pm

jo jo me mire i dyti Very Happy

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pjesa e turpit qe ju pelqen me shume sot...

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 25, 2008 5:35 pm

faqet se mi kane puth mbreme Very Happy:D

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pjesa e turpit qe ju pelqen me shume sot...

Mesazh nga lina-girl prej Mon Jul 28, 2008 11:52 pm

thonjt,i kam lyer me te kuqe
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pjesa e turpit qe ju pelqen me shume sot...

Mesazh nga xhuliaDi prej Tue Jul 29, 2008 12:10 am

kyci i dores se me shkoka shume byzylky...

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pjesa e turpit qe ju pelqen me shume sot...

Mesazh nga lina-girl prej Tue Jul 29, 2008 6:39 pm

syte dhe buzet Smile
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pjesa e turpit qe ju pelqen me shume sot...

Mesazh nga sy engjellja prej Sun Aug 03, 2008 3:12 pm

Syt.
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pjesa e turpit qe ju pelqen me shume sot...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi