LIL ANGEL

Shko poshtė

LIL ANGEL

Mesazh nga lina-girl prej Fri Jul 11, 2008 7:24 pm

pershendetje!
un jam lina Very Happy nga Ohri,qyteti me i bukur ne maqedoni Razz jeni te mirseardhur Razz
jam 18 vjec,sapo kam mbaruar shkollen e mesme,tani do regjistrohem ne fakultet...
ok,ja kalofshim bukur...

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

side by side or miles apart,good friends are always close to the heart…
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: LIL ANGEL

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 11, 2008 9:09 pm

po te them mire se te gjeta se ke ardhur para meje Very Happy:D

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: LIL ANGEL

Mesazh nga dioni prej Sat Jul 12, 2008 12:07 am

lina mirese erdhe mi se tani e pashe qe qenke prezantu ti Very Happy
Suksese ne shkolle dmth ne fakultet kete vit... Wink
lol!

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: LIL ANGEL

Mesazh nga lina-girl prej Sun Jul 13, 2008 12:04 am

flm xhulia,flm dion,edhe un ju uroj suksese Very Happy
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: LIL ANGEL

Mesazh nga Xhulio prej Sun Jul 13, 2008 2:19 pm

lina-girl@hotmail.com urime per fakultetin suksese te metejshme.
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: LIL ANGEL

Mesazh nga lina-girl prej Sun Jul 13, 2008 8:10 pm

litle-hacker@hotmail.com Razz flm dhe un te uroj gjithashtu suksese ne jete!
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: LIL ANGEL

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi