C'fare keni veshur ne kto momente???

Shko poshtė

C'fare keni veshur ne kto momente???

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 11, 2008 10:02 am

bluze me rrypa te verdhe, streēe te zeza, fund mini xhins bojeqielli dhe te brendshme te zeza... Very Happy

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'fare keni veshur ne kto momente???

Mesazh nga sy engjellja prej Fri Jul 11, 2008 5:38 pm

Nje bluz me shpind jasht e nje minifund.
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'fare keni veshur ne kto momente???

Mesazh nga lina-girl prej Sun Jul 13, 2008 12:53 am

pizhama hihi
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'fare keni veshur ne kto momente???

Mesazh nga dioni prej Sun Jul 13, 2008 2:50 am

xhuliaDi shkruajti:bluze me rrypa te verdhe, streēe te zeza, fund mini xhins bojeqielli dhe te brendshme te zeza... Very Happy
Origjinal keshtu jam veshur edhe une...hihihihihi...e imagjinoj si mund te dukem... affraid ...hihi

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'fare keni veshur ne kto momente???

Mesazh nga xhuliaDi prej Sun Jul 13, 2008 3:20 pm

mire nga fundi dhe bluza me rrypa... po te bredshmet??? hahahha Very Happy:D

tani pantallona te shkurtra te zeza dhe bluze ngjyre esmeraldi (jeshile)

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'fare keni veshur ne kto momente???

Mesazh nga Xhulio prej Sun Jul 13, 2008 3:48 pm

Xhinse dhe rryp lakuriq
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'fare keni veshur ne kto momente???

Mesazh nga Musafir prej Sun Jul 13, 2008 11:22 pm

xhinsa treqerekshe bluz blu me tiny montana

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'fare keni veshur ne kto momente???

Mesazh nga sy engjellja prej Mon Jul 14, 2008 12:32 pm

Pantallona te shkurtra, kanatiere. Keshtu veshem shpesh.
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'fare keni veshur ne kto momente???

Mesazh nga xhuliaDi prej Mon Jul 14, 2008 6:45 pm

strece bojqielli, bluze te verdhe me rrypa dhe 1 shami ne koke...

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'fare keni veshur ne kto momente???

Mesazh nga sy engjellja prej Tue Jul 15, 2008 12:51 pm

1 bluz shum te hapur para, e minifund.
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'fare keni veshur ne kto momente???

Mesazh nga xhuliaDi prej Tue Jul 15, 2008 4:14 pm

bluze ngjyre pjepri, xhinse te shkurtra te erreta dhe shapka...

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'fare keni veshur ne kto momente???

Mesazh nga Xhulio prej Tue Jul 15, 2008 4:15 pm

Pantollona te shkurtera
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'fare keni veshur ne kto momente???

Mesazh nga sy engjellja prej Thu Jul 17, 2008 12:45 pm

minifund te bardh 1 kanatiere boj roz.
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'fare keni veshur ne kto momente???

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 18, 2008 2:50 pm

bluz te kuqe me jave V te hapur shume para dhe mbrapa, fund xhins, te brendshme te bardha dhe shapka te kuqe me gisht...

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'fare keni veshur ne kto momente???

Mesazh nga sy engjellja prej Fri Jul 18, 2008 3:19 pm

Pantallona te shkurtra te zeza 1 bluz te zez me shpatdha jasht te brendshme (ta...) te zeza (rre......) te zi pantofla te zeza.
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'fare keni veshur ne kto momente???

Mesazh nga sy engjellja prej Sat Jul 19, 2008 12:02 pm

pizhama
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'fare keni veshur ne kto momente???

Mesazh nga lina-girl prej Sat Jul 19, 2008 3:20 pm

pantallona te shkurtra te zeza,she nje kanatire te verdhe sunny
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'fare keni veshur ne kto momente???

Mesazh nga xhuliaDi prej Sat Jul 19, 2008 4:05 pm

Fund dhe bluze me nja 2 rrypa mbrapa...

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'fare keni veshur ne kto momente???

Mesazh nga lina-girl prej Mon Jul 28, 2008 12:31 am

fustan(po bej prova se kam dasem neser) Razz
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'fare keni veshur ne kto momente???

Mesazh nga Xhulio prej Mon Jul 28, 2008 12:33 am

Ne kete moment kam veshur rroba Very Happy afro afro afro
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'fare keni veshur ne kto momente???

Mesazh nga xhuliaDi prej Mon Jul 28, 2008 12:51 pm

lina-girl shkruajti:fustan(po bej prova se kam dasem neser) Razz
Mosssssssss sa mka marre malli mu per dasma... Sad Sad Sad

une kam vesh tuta te shkurtra dhe bluze gri...

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'fare keni veshur ne kto momente???

Mesazh nga lina-girl prej Tue Jul 29, 2008 6:42 pm

pantallona te zeza dhe nje korse bardh e zi dhe te lidhur mbrapa
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'fare keni veshur ne kto momente???

Mesazh nga xhuliaDi prej Wed Jul 30, 2008 6:58 pm

pantallona te shkurtra te zeza dhe bluze gri me ylla te verdhe

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'fare keni veshur ne kto momente???

Mesazh nga sy engjellja prej Wed Jul 30, 2008 7:19 pm

Pantallona te shkurtra te zeza, kanatiere boj lile.
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'fare keni veshur ne kto momente???

Mesazh nga lina-girl prej Sat Aug 02, 2008 9:41 pm

pantallona dhe bluz se ben pak ftohte No
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'fare keni veshur ne kto momente???

Mesazh nga sy engjellja prej Sun Aug 03, 2008 3:11 pm

Pantallona te shkurtra te bardha me te zez dhe kanatiere te zez.
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'fare keni veshur ne kto momente???

Mesazh nga lina-girl prej Fri Aug 08, 2008 2:30 am

pizhamaaaaaaaa Sleep
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'fare keni veshur ne kto momente???

Mesazh nga Xhulio prej Fri Aug 08, 2008 1:11 pm

pantollona
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'fare keni veshur ne kto momente???

Mesazh nga sy engjellja prej Fri Aug 08, 2008 2:30 pm

Pantallona te shkurtra te bardha me te verdh, kanatier bojqiell me te verdhe e portokalle
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'fare keni veshur ne kto momente???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi