Cili nga anetaret e forumit ju pelqen me shume dhe pse?

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtė

Re: Cili nga anetaret e forumit ju pelqen me shume dhe pse?

Mesazh nga dioni prej Wed Jul 16, 2008 10:10 pm

une ta shpjegoj por sdu 1 puthje dua me shume... geek ...TAPO dmth.......prit te hapi fjalorin Shkdrance-Shqip...hihihi....si perfundim do te thote: tapo i sheh - do t'i shohesh...se di a ta kam shpjgu mire por nese se ke kuptuar aktivizo bluetoothin e trurit ta dergoj nga truri im...hihihi...

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili nga anetaret e forumit ju pelqen me shume dhe pse?

Mesazh nga xhuliaDi prej Wed Jul 16, 2008 10:12 pm

hahhahahahhahahah kjo e bluetoothit shume e forte... e kuptova e kuptova kaq kuptoj une me shume jo... Very Happy:D

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili nga anetaret e forumit ju pelqen me shume dhe pse?

Mesazh nga dioni prej Wed Jul 16, 2008 10:54 pm

ske faj jo...se jane disa fjale qe nuk ekzistojne ne fjalor...hihihi....

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili nga anetaret e forumit ju pelqen me shume dhe pse?

Mesazh nga xhuliaDi prej Wed Jul 16, 2008 11:04 pm

hahhahahh po pra..... mua me pelqen lali dhe sy_engjellja Very Happy

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili nga anetaret e forumit ju pelqen me shume dhe pse?

Mesazh nga dioni prej Wed Jul 16, 2008 11:05 pm

edhe mua xhulia & sy engjellja... Very Happy

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili nga anetaret e forumit ju pelqen me shume dhe pse?

Mesazh nga xhuliaDi prej Wed Jul 16, 2008 11:06 pm

Very Happy:D pse me kopjon ti????????????? Razz

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili nga anetaret e forumit ju pelqen me shume dhe pse?

Mesazh nga dioni prej Wed Jul 16, 2008 11:07 pm

jo ste kopjova...une thashe xhulia jo lali...hihihi...

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili nga anetaret e forumit ju pelqen me shume dhe pse?

Mesazh nga Xhulio prej Thu Jul 17, 2008 12:41 am

Mua me shume me pelqejne vajzat e forumit.haha sidomos sy engjellja
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili nga anetaret e forumit ju pelqen me shume dhe pse?

Mesazh nga sy engjellja prej Thu Jul 17, 2008 12:37 pm

Edhe per mua jeni shuuuuuuuuuuum te mir.
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili nga anetaret e forumit ju pelqen me shume dhe pse?

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 18, 2008 2:49 pm

dioni shkruajti:jo ste kopjova...une thashe xhulia jo lali...hihihi...

hahahahhahah... Very Happy

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili nga anetaret e forumit ju pelqen me shume dhe pse?

Mesazh nga lina-girl prej Sat Jul 19, 2008 3:26 pm

te gjith qe shkruajn jane te mir,psh:xhulia,dioni,sy engjellja,xhulio,edita,etj
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili nga anetaret e forumit ju pelqen me shume dhe pse?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi