Gjeegjeza...

Shko poshtė

Gjeegjeza...

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 04, 2008 10:01 pm

Breket e babes ne tavan... kush eshte? Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjeegjeza...

Mesazh nga Edita prej Fri Jul 04, 2008 10:57 pm

poci,ndoshta........ku eshte kulmi i shikimit.....?

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjeegjeza...

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 04, 2008 10:59 pm

hahhahahhha jo jo

kulmi i shikimit nga cepet me shume por po pati shume te tilla "brek" mbulojne gjithe dhomen... Wink me shume ndihme s'ka Razz

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjeegjeza...

Mesazh nga Edita prej Fri Jul 04, 2008 11:04 pm

jojo se ke gjetur.po kulmi shpejtesise ku eshte?

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjeegjeza...

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 04, 2008 11:12 pm

hahahhahaha hahahhahahaha shif pse po qesh se kam kujtuar ku eshte kulmi i shikimit ne tavan... (per gjegjezen time) nejseee kto kulmet i di

i shpejtesise eshte kur e hedh goten me uje nga dritarja dhe zbret nga shkallet para ujit....ose ta rrotullosh aq shpejt koken sa ta kapesh veshin me dhembe...

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjeegjeza...

Mesazh nga Edita prej Fri Jul 04, 2008 11:13 pm

nuk eshte tamam ashtu po aty afer po e ke gjetur nejse.po kulmi i durimit ku eshte?

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjeegjeza...

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 04, 2008 11:22 pm

-Te qerosh oriz me doreza boksi

-Te pish nje liter uje, te kaperdish 300 gr fasule, dhe te ulesh mbi sobe, deri sa te ziejne fasulet ... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjeegjeza...

Mesazh nga Edita prej Fri Jul 04, 2008 11:26 pm

e para e ke gjetur.................pse ska pula breke?

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjeegjeza...

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 04, 2008 11:28 pm

se s'ka duar qe ti heqe Very Happy Very Happy

pse bie shiu??

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjeegjeza...

Mesazh nga Edita prej Fri Jul 04, 2008 11:40 pm

po ska shkalle te zbrese ....pse zezaku mban gjithnje kaishin e bardhe? (te pantallonave)

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjeegjeza...

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 04, 2008 11:42 pm

ēa dmth kaish???

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjeegjeza...

Mesazh nga Edita prej Fri Jul 04, 2008 11:43 pm

rrypi i pantallonave se more vesh?

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjeegjeza...

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 04, 2008 11:43 pm

qe ti shkoje me dhembet???

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjeegjeza...

Mesazh nga Edita prej Fri Jul 04, 2008 11:48 pm

jojo se ke gjet

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjeegjeza...

Mesazh nga Musafir prej Sun Jul 06, 2008 9:43 am

ce ti duket dicka e bardh ne trup lol! afro

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjeegjeza...

Mesazh nga Edita prej Sun Jul 06, 2008 2:19 pm

seshte e vertete mundohuni me teper..............eshte me e thjeshte

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjeegjeza...

Mesazh nga xhuliaDi prej Sun Jul 06, 2008 3:19 pm

per ti mbajt pantollonat Very Happy Very Happy Very Happy me te thjesht ska Very Happy

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjeegjeza...

Mesazh nga Edita prej Sun Jul 06, 2008 3:21 pm

epo shyqyre uhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh njE BRAVOOOOOOOOOOOOOOOO PER TYYYYYYYYYYYYYYYYYY Sad bom

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjeegjeza...

Mesazh nga xhuliaDi prej Sun Jul 06, 2008 3:22 pm

hahahhah me verte e gjeta.... po ishte kot fare pra... Razz Razz Razz ajo e imja eshte e lezeēme ... po se gjeni dot ju ...

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjeegjeza...

Mesazh nga Edita prej Sun Jul 06, 2008 3:46 pm

PO KUSH ISHTE MOJ SNA THE GJE SE............sna ndihmove fare uhhhhh Sad

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjeegjeza...

Mesazh nga xhuliaDi prej Sun Jul 06, 2008 3:48 pm

ato formohen me shume nga cepet e dhomes por po pati shume te tilla "brek" mbulojne gjithe dhomen...

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjeegjeza...

Mesazh nga Edita prej Sun Jul 06, 2008 3:53 pm

mirimanga moj eeeeeeeeeee?

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjeegjeza...

Mesazh nga xhuliaDi prej Sun Jul 06, 2008 3:54 pm

hhahaha po e gjete po me ndihme se Razz Razz Razz

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjeegjeza...

Mesazh nga Edita prej Sun Jul 06, 2008 4:03 pm

po edhe ti me ndihme se me te thjeshte se gjegjeza ime nuk kishte.hajt te them nje tjeter..............cfare ben lepuri kur mbush 2 vjec ?

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjeegjeza...

Mesazh nga xhuliaDi prej Sun Jul 06, 2008 9:46 pm

hidhet per 3 Very Happy Very Happy ose feston ditelindjen po hidhet per 3 me duket se eshte me e sakte...

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjeegjeza...

Mesazh nga Edita prej Mon Jul 07, 2008 12:11 am

bravo xhulia

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjeegjeza...

Mesazh nga @~~lani~~@ prej Sun Aug 03, 2008 10:49 pm

pse kaposhi kur kendone ngre nje kembe larte ?

@~~lani~~@
Anetar i ri
Anetar i ri

Male
Numri i postimeve : 23
Age : 27
Registration date : 03/08/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjeegjeza...

Mesazh nga Xhulio prej Sun Aug 03, 2008 10:54 pm

per tu qu maje tgishtave.. Very Happy geek geek geek
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjeegjeza...

Mesazh nga linushja prej Sat Nov 08, 2008 4:26 pm

kush eshte nje kuti me ingjihehehhehehhehe Sad Sad

linushja
Anetar i ri
Anetar i ri

Female
Numri i postimeve : 3
Age : 31
Registration date : 07/11/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjeegjeza...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi