Sa femije duhet te kete nje familje?

Shko poshtė

Me sa femije???

0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
63% 63% 
[ 5 ]
25% 25% 
[ 2 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
12% 12% 
[ 1 ]
 
Totali i votave : 8

Sa femije duhet te kete nje familje?

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 04, 2008 9:48 pm

Si e mendoni familjen perfekte???
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa femije duhet te kete nje familje?

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 04, 2008 9:50 pm

Une mendoj se gjithmone nje femije i duhet nje shok ne kete rast femija tjeter...
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa femije duhet te kete nje familje?

Mesazh nga dioni prej Fri Jul 04, 2008 11:21 pm

xhuliaDi shkruajti:Une mendoj se gjithmone nje femije i duhet nje shok ne kete rast femija tjeter...
edhe une ashtu mendoj...ne kete rast prinderit e mi kane bere zgjedhjen e duhur pasi edhe ne 2 jemi biles ketu eshte dhe vellai tjeter, me nickname jozefin me duket Razz Razz Very Happy

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa femije duhet te kete nje familje?

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 04, 2008 11:32 pm

hahhahahahha mire qe ja mbake mend... kurse ne jemi 5 motra jo se ndihem keq po pak si shume me duken megjithese s'po i rris une por duhet te kesh mundesi ti besh gjithe kto qe ti mbash me gjitha kushtet sigurisht...

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa femije duhet te kete nje familje?

Mesazh nga dioni prej Fri Jul 04, 2008 11:36 pm

shume nuk jane kurre por po me vjen keq qe nuk paske nje vella gjithsesi mjafton ta doni njera-tjetren dhe ta kaloni mire gjithmone...

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa femije duhet te kete nje familje?

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 04, 2008 11:38 pm

Flm vllau vetem per telashe eshte do me pelqente ta kisha nje vetem per prove jo pergjithmone Razz Razz Very Happy

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa femije duhet te kete nje familje?

Mesazh nga dioni prej Fri Jul 04, 2008 11:38 pm

po ja me ke mua pasi as une nuk kam moter dhe do behemi keshtu per prove...

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa femije duhet te kete nje familje?

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 04, 2008 11:40 pm

hahahha ok po a eshte dakord ai vllau tjeter?

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa femije duhet te kete nje familje?

Mesazh nga dioni prej Fri Jul 04, 2008 11:43 pm

ai eshte me i vogel mi gjithmone me pyet mua, pastaj ai eshte nje por ti duhet te besh mbledhje me te gjitha motrat qe te jene dakord per mua...

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa femije duhet te kete nje familje?

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 04, 2008 11:44 pm

hahahhahah edhe ato jane me te vogla me pysin gjithmone mua...

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa femije duhet te kete nje familje?

Mesazh nga dioni prej Fri Jul 04, 2008 11:45 pm

atehere iku ai muhabet jemi vella dhe moter...tani fillojme te ngaterrohemi? hahaha...

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa femije duhet te kete nje familje?

Mesazh nga xhuliaDi prej Sat Jul 05, 2008 1:16 pm

hahahhah jo jo se une jam moter e mire Very Happy Very Happy po deshe me u zene ke vllaun Very Happy Very Happy Razz Razz

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa femije duhet te kete nje familje?

Mesazh nga Jozefin prej Sat Jul 05, 2008 7:30 pm

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Suspect Suspect scratch

_________________
FITONI NJE DOMAIN FREE DUKE KLIKUAR KETU
avatar
Jozefin
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 127
Age : 24
Registration date : 14/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://jozefin.page.tl

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa femije duhet te kete nje familje?

Mesazh nga xhuliaDi prej Sun Jul 06, 2008 2:59 pm

ihihihhi a u zute me???

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa femije duhet te kete nje familje?

Mesazh nga Edita prej Sun Jul 06, 2008 3:14 pm

un mendoj se nje familje shqipetare duhet te bej nga 1 skuader futbolli..po si do e shtojme shiptarine me gure hahahah

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa femije duhet te kete nje familje?

Mesazh nga xhuliaDi prej Sun Jul 06, 2008 3:29 pm

hahhahahahahah ti sa do besh 1 skuader???

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa femije duhet te kete nje familje?

Mesazh nga dioni prej Sun Jul 06, 2008 9:43 pm

a me lejon mua te jem tranieri? hahaha....

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa femije duhet te kete nje familje?

Mesazh nga xhuliaDi prej Sun Jul 06, 2008 9:50 pm

hahhahahahhhahahha ti gjitha rolet i do... bububu je vllau im dhe . (pik) s'ka tranjera e stertraniera ktu...

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa femije duhet te kete nje familje?

Mesazh nga dioni prej Sun Jul 06, 2008 10:52 pm

me fal moter...thjesht ishte nje mendim ashtu kot... Rolling Eyes

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa femije duhet te kete nje familje?

Mesazh nga Edita prej Mon Jul 07, 2008 12:45 am

nje trajnier e kam por kur te vendos ta bej skuadren atehere ndoshta mundet te mar nje arbiter hahah

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa femije duhet te kete nje familje?

Mesazh nga dioni prej Mon Jul 07, 2008 12:46 am

ok do ta mbaj krahun rri pa merak...

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa femije duhet te kete nje familje?

Mesazh nga Edita prej Mon Jul 07, 2008 1:05 am

jo rehat jam

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa femije duhet te kete nje familje?

Mesazh nga Xhulio prej Sun Jul 13, 2008 2:17 pm

Per mendimin tim mendoj se eshte normale qe nje familje te ket te pakten 15 vete sepse kur te vij pune per kampinatin boteror te marrin pjese te gjithe
11 lojtare edhe 4 ne stol rezerve.hihihihih
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa femije duhet te kete nje familje?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi