Shprehni gjendjen emocionale me 1 ikone...

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: Shprehni gjendjen emocionale me 1 ikone...

Mesazh nga lina-girl prej Tue Jul 22, 2008 10:11 pm

Very Happy Exclamation

lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 26
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehni gjendjen emocionale me 1 ikone...

Mesazh nga sy engjellja prej Wed Jul 23, 2008 1:08 pm

Crying or Very sad I love you

sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 23
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehni gjendjen emocionale me 1 ikone...

Mesazh nga xhuliaDi prej Wed Jul 23, 2008 1:57 pm

Sad

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ

xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 25
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehni gjendjen emocionale me 1 ikone...

Mesazh nga dioni prej Wed Jul 23, 2008 8:07 pm

Very Happy Sleep I love you Exclamation affraid

_________________

dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 27
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehni gjendjen emocionale me 1 ikone...

Mesazh nga xhuliaDi prej Wed Jul 23, 2008 8:47 pm

Sad

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ

xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 25
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehni gjendjen emocionale me 1 ikone...

Mesazh nga dioni prej Wed Jul 23, 2008 8:47 pm

??????? Question

_________________

dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 27
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehni gjendjen emocionale me 1 ikone...

Mesazh nga xhuliaDi prej Wed Jul 23, 2008 8:52 pm

SadSadSadSadSadSadSad jam shume keq...

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ

xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 25
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehni gjendjen emocionale me 1 ikone...

Mesazh nga dioni prej Wed Jul 23, 2008 8:53 pm

Crying or Very sad Crying or Very sad Rolling Eyes Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________

dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 27
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehni gjendjen emocionale me 1 ikone...

Mesazh nga sy engjellja prej Thu Jul 24, 2008 12:33 pm

Very Happy I love you

sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 23
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehni gjendjen emocionale me 1 ikone...

Mesazh nga Xhulio prej Thu Jul 24, 2008 2:51 pm

Very Happy I love you

Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 23
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehni gjendjen emocionale me 1 ikone...

Mesazh nga xhuliaDi prej Thu Jul 24, 2008 8:05 pm

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven I love you I love you flower I love you I love you Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ

xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 25
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehni gjendjen emocionale me 1 ikone...

Mesazh nga Xhulio prej Thu Jul 24, 2008 9:59 pm

What a Face What a Face I love you What a Face What a Face

Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 23
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehni gjendjen emocionale me 1 ikone...

Mesazh nga lina-girl prej Thu Jul 24, 2008 11:09 pm

confused Mad

lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 26
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehni gjendjen emocionale me 1 ikone...

Mesazh nga xhuliaDi prej Thu Jul 24, 2008 11:29 pm

flower

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ

xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 25
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehni gjendjen emocionale me 1 ikone...

Mesazh nga Xhulio prej Fri Jul 25, 2008 11:49 am

No No No I love you I love you I love you No No No Flag Shpate

Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 23
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehni gjendjen emocionale me 1 ikone...

Mesazh nga sy engjellja prej Fri Jul 25, 2008 11:54 am

Neutral Sad I love you Crying or Very sad

sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 23
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehni gjendjen emocionale me 1 ikone...

Mesazh nga Xhulio prej Fri Jul 25, 2008 1:59 pm

Shpate Shpate Neutral Neutral I love you

Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 23
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehni gjendjen emocionale me 1 ikone...

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 25, 2008 5:34 pm

World ka Arrow I love you Like a Star @ heaven I love you Like a Star @ heaven Arrow Very Happy queen king Very Happy

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ

xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 25
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehni gjendjen emocionale me 1 ikone...

Mesazh nga lina-girl prej Mon Jul 28, 2008 12:39 am

Wink

lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 26
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehni gjendjen emocionale me 1 ikone...

Mesazh nga Xhulio prej Mon Jul 28, 2008 12:40 am

pale I love you I love you Shpate

Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 23
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehni gjendjen emocionale me 1 ikone...

Mesazh nga lina-girl prej Mon Jul 28, 2008 12:42 am

Laughing

lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 26
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehni gjendjen emocionale me 1 ikone...

Mesazh nga sy engjellja prej Mon Jul 28, 2008 1:51 pm

Neutral

sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 23
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehni gjendjen emocionale me 1 ikone...

Mesazh nga xhuliaDi prej Mon Jul 28, 2008 2:06 pm

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Like a Star @ heaven I love you

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ

xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 25
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehni gjendjen emocionale me 1 ikone...

Mesazh nga dioni prej Mon Jul 28, 2008 8:29 pm

Crying or Very sad

_________________

dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 27
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehni gjendjen emocionale me 1 ikone...

Mesazh nga xhuliaDi prej Mon Jul 28, 2008 8:30 pm

pse Crying or Very sad ???

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ

xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 25
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehni gjendjen emocionale me 1 ikone...

Mesazh nga dioni prej Mon Jul 28, 2008 8:36 pm

sepse...e di tani besoj...

_________________

dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 27
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehni gjendjen emocionale me 1 ikone...

Mesazh nga xhuliaDi prej Mon Jul 28, 2008 8:36 pm

po Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Rolling Eyes

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ

xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 25
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehni gjendjen emocionale me 1 ikone...

Mesazh nga lina-girl prej Mon Jul 28, 2008 11:45 pm

scratch

lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 26
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehni gjendjen emocionale me 1 ikone...

Mesazh nga xhuliaDi prej Tue Jul 29, 2008 12:04 am

Sleep Sleep

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ

xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 25
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehni gjendjen emocionale me 1 ikone...

Mesazh nga lina-girl prej Tue Jul 29, 2008 6:40 pm

bounce

lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 26
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehni gjendjen emocionale me 1 ikone...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi