Gjendja juaj e momentit???

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtė

Gjendja juaj e momentit, shpirterisht flas...

50% 50% 
[ 3 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
50% 50% 
[ 3 ]
0% 0% 
[ 0 ]
 
Totali i votave : 6

Re: Gjendja juaj e momentit???

Mesazh nga xhuliaDi prej Thu Jul 10, 2008 11:52 pm

flm... kurse ty tet marrim kengetarin ose duke i rene pianos ;D

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjendja juaj e momentit???

Mesazh nga dioni prej Thu Jul 10, 2008 11:54 pm

flm...kengetar se bej nje here se kam nje ze te mrekullueshem dhe do marr ne qafe gjith femrat por duke i rene pianos do me marrin sepse nuk eshte me nje enderr tashme eshte e bere realitet sepse po bej 3 vjet qe bej muzike ne lokale, dasma etj...gjithsesi shum flm... Very Happy

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjendja juaj e momentit???

Mesazh nga xhuliaDi prej Thu Jul 10, 2008 11:56 pm

me behet shume qejfi qe te pelqen ky profesion eshte gjithmone art dhe mua me pelqen shume...

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjendja juaj e momentit???

Mesazh nga Xhulio prej Sun Jul 13, 2008 2:12 pm

Une kur bi ne dashni bi shume keq.Lum aja vajze qe bjen ne dashni me mu.haha.Edhe une jam shume i dashurume me muziken.per hater i bi kollo tan diten vec se rrin tu me than dioni kollogji.hahah
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjendja juaj e momentit???

Mesazh nga sy engjellja prej Fri Jul 18, 2008 3:42 pm

Aq keq bjen ne dashuri ti? "e lumja ajo vajz qfar fati do ket me ty"
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjendja juaj e momentit???

Mesazh nga Xhulio prej Fri Jul 18, 2008 3:43 pm

Haha e lumja ti.hihih
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjendja juaj e momentit???

Mesazh nga sy engjellja prej Fri Jul 18, 2008 3:44 pm

O Xhulio mas i trego tanve se nuk ka as lezet Very Happy
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjendja juaj e momentit???

Mesazh nga Xhulio prej Fri Jul 18, 2008 3:46 pm

hahahaa. me fal maj.nuk e baj ma ket pune
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjendja juaj e momentit???

Mesazh nga sy engjellja prej Fri Jul 18, 2008 3:48 pm

Mir se e moren vesht tan...... mas i besoni Xhulios se nuk ka nodh gja ( sa me rrejt Xhulio) Very Happy
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjendja juaj e momentit???

Mesazh nga Xhulio prej Fri Jul 18, 2008 3:50 pm

Haha
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjendja juaj e momentit???

Mesazh nga dioni prej Fri Jul 18, 2008 8:31 pm

Crying or Very sad ...hihihi

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjendja juaj e momentit???

Mesazh nga sy engjellja prej Sat Jul 19, 2008 11:57 am

Dion pse Crying or Very sad
une Very Happy
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjendja juaj e momentit???

Mesazh nga Xhulio prej Fri Jul 25, 2008 11:48 am

Shuuuuuuuuuum keqqqqqq No No I love you I love you
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjendja juaj e momentit???

Mesazh nga sy engjellja prej Sat Aug 09, 2008 11:58 am

Jashtezakonisht shuuuuuuum e dashuruar. Very Happy I love you
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjendja juaj e momentit???

Mesazh nga dioni prej Sat Aug 09, 2008 8:00 pm

sy engjellja shkruajti:Jashtezakonisht shuuuuuuum e dashuruar. Very Happy I love you
Me ke keshtu maj? apo sekret...

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjendja juaj e momentit???

Mesazh nga sy engjellja prej Sat Aug 09, 2008 9:05 pm

Quhet Blendi
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjendja juaj e momentit???

Mesazh nga Xhulio prej Sun Aug 10, 2008 11:32 pm

Blendi Klosi Very Happy
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjendja juaj e momentit???

Mesazh nga dioni prej Mon Aug 11, 2008 3:01 am

sy engjellja shkruajti:Quhet Blendi

thash kot mos quhej Dioni... Razz ...Gjithsesi ju uroj dashuri te perjetshme...

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjendja juaj e momentit???

Mesazh nga sy engjellja prej Tue Aug 12, 2008 10:05 am

flm..... Very Happy
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjendja juaj e momentit???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi