Gjendja juaj e momentit???

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

Gjendja juaj e momentit, shpirterisht flas...

50% 50% 
[ 3 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
50% 50% 
[ 3 ]
0% 0% 
[ 0 ]
 
Totali i votave : 6

Gjendja juaj e momentit???

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 04, 2008 9:32 pm

Pa na tregoni njer...
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjendja juaj e momentit???

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 04, 2008 9:32 pm

Une e dashuruar...
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjendja juaj e momentit???

Mesazh nga dioni prej Fri Jul 04, 2008 11:24 pm

xhuliaDi shkruajti:Une e dashuruar...
edhe une por me muziken ama...

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjendja juaj e momentit???

Mesazh nga sy engjellja prej Thu Jul 10, 2008 4:55 pm

Edhe une shuuuuuuuuuuum madie.
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjendja juaj e momentit???

Mesazh nga Musafir prej Thu Jul 10, 2008 5:00 pm

un me shum se te gjith

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjendja juaj e momentit???

Mesazh nga sy engjellja prej Thu Jul 10, 2008 5:01 pm

Te ishin gjith djemt si ti me na dasht me gjith shpirt.
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjendja juaj e momentit???

Mesazh nga dioni prej Thu Jul 10, 2008 9:24 pm

si une? Very Happy

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjendja juaj e momentit???

Mesazh nga Musafir prej Thu Jul 10, 2008 9:47 pm

jo mar si un
me i dashuruar se kurr por ne fund te fundit pa gja prap se prap

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjendja juaj e momentit???

Mesazh nga sy engjellja prej Thu Jul 10, 2008 10:52 pm

Per te 2 kam krijuar pershtypie shuuuuum te mira te lumet ato vajza qe ju kane
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjendja juaj e momentit???

Mesazh nga dioni prej Thu Jul 10, 2008 11:01 pm

mua sme ka kush Very Happy

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjendja juaj e momentit???

Mesazh nga xhuliaDi prej Thu Jul 10, 2008 11:07 pm

Lum ajo qe do te te marri pra Very Happy

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjendja juaj e momentit???

Mesazh nga sy engjellja prej Thu Jul 10, 2008 11:08 pm

Me te verte e lumja ajo qar fati do ket.
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjendja juaj e momentit???

Mesazh nga dioni prej Thu Jul 10, 2008 11:09 pm

flm per komplimentin si ty moter dhe ty sy engjelle...moter kete foto e kam pare te msn urime keni dale shume bukur Very Happy

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjendja juaj e momentit???

Mesazh nga sy engjellja prej Thu Jul 10, 2008 11:11 pm

Me te vertet keni dale bukur............Dion e kam per detyr
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjendja juaj e momentit???

Mesazh nga xhuliaDi prej Thu Jul 10, 2008 11:11 pm

po kte lali e ke pa ??? jo

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjendja juaj e momentit???

Mesazh nga dioni prej Thu Jul 10, 2008 11:12 pm

wooow jo kete jo...ketu ke dale keq...hihihi...(shaka)...ke dale shume bukur Very Happy

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjendja juaj e momentit???

Mesazh nga xhuliaDi prej Thu Jul 10, 2008 11:19 pm

thx kam qene natyrale pa tualet... besoj se duket...

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjendja juaj e momentit???

Mesazh nga dioni prej Thu Jul 10, 2008 11:19 pm

per mendimin tim me mire pa tualet...

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjendja juaj e momentit???

Mesazh nga xhuliaDi prej Thu Jul 10, 2008 11:21 pm

po me tualet sme ke pa se... skam as foto per momentin po nejse gjithsesi miss kam dal njer Very Happy

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjendja juaj e momentit???

Mesazh nga dioni prej Thu Jul 10, 2008 11:23 pm

haha me behet qejfi por them qe me pelqen me shume natyraliteti...se po te bej tualet une e di si dal? Se di as vete por e imagjinoj...hihihi...

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjendja juaj e momentit???

Mesazh nga xhuliaDi prej Thu Jul 10, 2008 11:24 pm

hhahahahahha merr misterin hahahah dhe moter e vlla te 2 bashke ne skene Very Happy:D

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjendja juaj e momentit???

Mesazh nga dioni prej Thu Jul 10, 2008 11:27 pm

haha per mua eshte e parealizushme ndersa per ty si dihet...varet nga juria...ahaha...

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjendja juaj e momentit???

Mesazh nga xhuliaDi prej Thu Jul 10, 2008 11:29 pm

hahhaahha po mire te marrim dhe ty dhe e korruptojme jurine Very Happy

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjendja juaj e momentit???

Mesazh nga dioni prej Thu Jul 10, 2008 11:30 pm

pse ca jam une boss a? hahaha...

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjendja juaj e momentit???

Mesazh nga xhuliaDi prej Thu Jul 10, 2008 11:39 pm

leket e di une si ti fitojme marrim ca italian e u msojme shqiper Very Happy:D:D

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjendja juaj e momentit???

Mesazh nga dioni prej Thu Jul 10, 2008 11:40 pm

hahaha cfare fantazie ke mi motel...edhe une them se do na paguajne shume se ne rralle te pare jane shume dore leshuar per para dhe jane shume te interesuar te mesojne shqip...haha

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjendja juaj e momentit???

Mesazh nga xhuliaDi prej Thu Jul 10, 2008 11:43 pm

e shef qe e sigurum dhe kte... tani vlla e moter ne pasarelat shqipetare... Very Happy ndoshta dhe italiane Very Happy:D:D:D

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjendja juaj e momentit???

Mesazh nga dioni prej Thu Jul 10, 2008 11:44 pm

une do shkoj tek Velinat...hahaha...

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjendja juaj e momentit???

Mesazh nga xhuliaDi prej Thu Jul 10, 2008 11:45 pm

hahahahahahh velini hahahahahhaha ok ok kurse une kam qef prezantuse Very Happy

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjendja juaj e momentit???

Mesazh nga dioni prej Thu Jul 10, 2008 11:48 pm

moter te uroj qe te behesh atehere... Very Happy

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjendja juaj e momentit???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi