Psikologu...mire apo keq???

Shko poshtė

Psikologu...mire apo keq???

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 04, 2008 9:00 pm

Pse ne shoqerine tone po te shkosh te 1 psikolog te marrin per te ēmendur apo te gjykojne... mendoni se kjo eshte ngaqe se kemi akoma konceptin e psikologut apo sepse ne Shqiperi njerezit s'kane nevoje per nje te tille???
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Psikologu...mire apo keq???

Mesazh nga dioni prej Fri Jul 04, 2008 11:30 pm

sepse ne shqiperi psikologet jane tyryryryry...ishte shaka. Sigurisht ka njerez qe kane nevoje per psikolog por ne shqiperi ekziston ajo e para qe nuk e kami akoma konceptin e psikologut...

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Psikologu...mire apo keq???

Mesazh nga lina-girl prej Tue Jul 08, 2008 4:30 pm

cdo njeri ka nevoj per psikolog,pa marr parasysh a esht i semur apo i shendosh...keshillat mund te te ndihmojn ne cdo aspekt...por ka dhe nga ata qe sbejn dot dallimin e psikologut dhe psikiatrit Rolling Eyes
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Psikologu...mire apo keq???

Mesazh nga sy engjellja prej Tue Jul 08, 2008 4:47 pm

Gjdo persen ka nevoj te flas me 1 psikolog. Une kam folur 1 here.
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Psikologu...mire apo keq???

Mesazh nga lina-girl prej Tue Jul 08, 2008 4:48 pm

edhe un kam fol nje here,kur e mora patenten e shoferit hihihihiihihih...
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Psikologu...mire apo keq???

Mesazh nga sy engjellja prej Tue Jul 08, 2008 4:53 pm

jo une kam folur per disa gjera te rendesishme eshte 1 shoqe e 1 kusherires time psikuloge dhe me qelloj te flisja gjat me te ja vlete
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Psikologu...mire apo keq???

Mesazh nga xhuliaDi prej Wed Jul 23, 2008 10:36 pm

Une skam folur asnjehere, uroj mos kem probleme aq te medha qe te flas ndonjehere, pastaj kam dhe mamin qe me ndihmon ne problemet qe kam dmth shfryhem tek ajo...

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Psikologu...mire apo keq???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi