C'fare sporti praktikoni?

Shko poshtė

C'fare sporti praktikoni?

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 04, 2008 8:54 pm

Di te luaj:
volejboll, futboll, tenis dhe not kurse sportet e tjera jam shikuse Very Happy Very Happy

Ju?
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'fare sporti praktikoni?

Mesazh nga Musafir prej Sat Jul 05, 2008 11:12 pm

futoboll volejboll

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'fare sporti praktikoni?

Mesazh nga sy engjellja prej Fri Jul 11, 2008 5:55 pm

Volejboll, tenis
avatar
sy engjellja
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 24
Registration date : 22/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'fare sporti praktikoni?

Mesazh nga lina-girl prej Fri Jul 11, 2008 6:48 pm

volejboll,notim,basketboll albino
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'fare sporti praktikoni?

Mesazh nga Xhulio prej Mon Jul 21, 2008 1:09 am

Volejboll,futboll edhe me hangerboll.hihi
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'fare sporti praktikoni?

Mesazh nga xhuliaDi prej Mon Jul 21, 2008 11:47 am

Laughing Laughing Laughing

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'fare sporti praktikoni?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi