Chati ne Forum...

Shko poshtė

Chati ne Forum...

Mesazh nga dioni prej Thu Jul 03, 2008 1:22 am

Te nderuar anetare te forumit tone, ju njoftojme se chatin qe deri tani ishte ne faqen e pare te forumit e kemi hequr per arsye problemesh me vizitore te ndryshem...Per te chatuar kemi vene ne dispozicionin tuaj perseri nje chat te ri qe do ta gjeni fare thjeshte ne menune zbavitese ne anen e majte te faqes...Ju faleminderit per mirkuptimin...Me resp. Master "D".

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Chati ne Forum...

Mesazh nga xhuliaDi prej Mon Jul 14, 2008 10:48 pm

Tani CHATI ne PORTAL Very Happy Very Happy Very Happy

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Chati ne Forum...

Mesazh nga dioni prej Mon Jul 14, 2008 11:10 pm

c'ti bejme anetareve tane te dashur Very Happy se nuk rrine pa chat ne portal...

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Chati ne Forum...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi