Mirupafshim!!!

Shko poshtė

Mirupafshim!!!

Mesazh nga xhuliaDi prej Tue Jul 01, 2008 4:09 pm

Shifemi prap pacim!!! Very Happy
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirupafshim!!!

Mesazh nga Musafir prej Mon Jul 07, 2008 3:11 pm

xhulia nuk po e kuptoj kete

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirupafshim!!!

Mesazh nga xhuliaDi prej Mon Jul 07, 2008 9:24 pm

Ketu mund te shkruajme pershendetjet tona kur largohemi nga forumi...

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirupafshim!!!

Mesazh nga Musafir prej Wed Jul 09, 2008 11:05 am

ahaaa ok bye shihemi me von

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirupafshim!!!

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 11, 2008 12:52 am

Naten e mire Klodi, vlau dhe Jorgo!!!

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirupafshim!!!

Mesazh nga Musafir prej Fri Jul 11, 2008 11:40 am

kush esht vlau mi ?

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirupafshim!!!

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 11, 2008 12:52 pm

Dioni... pse se din ti? Very Happy

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirupafshim!!!

Mesazh nga Musafir prej Fri Jul 11, 2008 9:29 pm

jo!!!!!!!!!!!!
dion urim e paske motren e mir mso te te vij keq

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirupafshim!!!

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 11, 2008 9:30 pm

Very Happy:D:D:D:D:D

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirupafshim!!!

Mesazh nga xhuliaDi prej Fri Jul 11, 2008 9:31 pm

edhe une kam lalin me te mire se desh harrova vellezerit Very Happy megjithese ate tjetrin vetem pak e njof Very Happy

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirupafshim!!!

Mesazh nga lina-girl prej Sun Jul 13, 2008 1:06 am

gjum te embel naten...
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Bravo klod

Mesazh nga Xhulio prej Sun Jul 13, 2008 2:24 pm

klodi shkruajti:jo!!!!!!!!!!!!
dion urim e paske motren e mir mso te te vij keq

o klod a din se ke te drejte ti
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirupafshim!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi