Urime Turkatunari!!!

Shko poshtė

Urime Turkatunari!!!

Mesazh nga xhuliaDi prej Tue Jul 01, 2008 2:45 pm

Sot me sa duket paksa ditelindjen ky edhe 100 vjeē, suksese dhe jete te lumtur...!!!
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urime Turkatunari!!!

Mesazh nga Edita prej Thu Jul 10, 2008 11:08 pm

neqofse dikush ka ditelindjen si thote xhulia.i uroje te gjitha te mirat e kesaj bote cfar ti doje zemra lol!

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi