ketu mund te shprehni urimet tuaja mbi fitoren e spanjes

Shko poshtė

ketu mund te shprehni urimet tuaja mbi fitoren e spanjes

Mesazh nga lina-girl prej Tue Jul 01, 2008 2:47 am

e meritonte kete fitore,ishte me e mira gjate gjith europianit...(pas italis normale Razz )
oleeee per spanjennnnnnnnn
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ketu mund te shprehni urimet tuaja mbi fitoren e spanjes

Mesazh nga dioni prej Tue Jul 01, 2008 8:48 pm

Urime Fernando Torres dhe spanjes ishin vertete fantastike!

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ketu mund te shprehni urimet tuaja mbi fitoren e spanjes

Mesazh nga xhuliaDi prej Tue Jul 01, 2008 9:06 pm

Casillas njeshi... po me erdhi keq per Gjermanine sepse ishte the best!!!
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ketu mund te shprehni urimet tuaja mbi fitoren e spanjes

Mesazh nga Jozefin prej Tue Jul 01, 2008 10:27 pm

Spanja beri lojen me te mire dhe e meritonte fitoren Wink

_________________
FITONI NJE DOMAIN FREE DUKE KLIKUAR KETU
avatar
Jozefin
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 127
Age : 24
Registration date : 14/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://jozefin.page.tl

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ketu mund te shprehni urimet tuaja mbi fitoren e spanjes

Mesazh nga Musafir prej Thu Jul 10, 2008 5:34 pm

esht e vertet ce beri lojen shum te mir por.............. nuk kishte kundershtar

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ketu mund te shprehni urimet tuaja mbi fitoren e spanjes

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi