elvana gjata-vetes

Shko poshtė

elvana gjata-vetes

Mesazh nga lina-girl prej Sat Jun 28, 2008 5:47 pm

Ditet vetem pa fjale netet pa gjum ti fal me thoje zemer te kam per ty njesoj jam

Vetem nje fjale do te them dhe te zhdukem ngadale te jem me ty ti e di se ne shpirt ty te mbaj

o vetem nje fjale do te them dhe do zhdukem ngadale do ishte me mire qe te me thuash nje here me fal (2x)

E shikon sa prane buzes tende jam mos me ler te pres me gjate me puth me fort per te fundit nate


Vetem nje fjale do te them ......

flower flower
avatar
lina-girl
Anetare aktiv
Anetare aktiv

Female
Numri i postimeve : 222
Age : 28
Registration date : 24/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi