dioni ose master d...

Shko poshtė

dioni ose master d...

Mesazh nga dioni prej Fri Jun 27, 2008 10:10 pm

Tani me erdhi casti edhe mua te prezantohem...
Skeni nevoje te me thoni mirese na erdhe se une ketu kam ardhe i pari, si duket e kam patur me afer...hihi...
Une quhem Dionis, jam nga Shkodra dhe jetoj ne Itali. Ketu ne It merrem me pune te ndryshme pervec disave...hihii...ndersa ne shqiperi merrem me muzike, i bie nje vegle pa zorre dmth elektronike, organo quhet... Per me teper do shihemi ketu,do flasim, etj etj...Skam c'tju them me shume njeher per njeher vetem ja kalofshim sa me mire...

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: dioni ose master d...

Mesazh nga xhuliaDi prej Tue Jul 01, 2008 9:21 pm

Meqe kam ardhur me vone... Mire se te gjeta pra! Very Happy Razz Very Happy Wink
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: dioni ose master d...

Mesazh nga dioni prej Tue Jul 01, 2008 11:09 pm

Xhulia a mund te therras Odeta? Razz

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: dioni ose master d...

Mesazh nga xhuliaDi prej Wed Jul 02, 2008 4:22 pm

Jo tet tregoj 1 emer tjeter... shume me te bukur Very Happy Razz Razz Razz Razz
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: dioni ose master d...

Mesazh nga dioni prej Wed Jul 02, 2008 8:19 pm

ok pra thjesht e pashe diku ate emer dhe kot thashe... Razz

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: dioni ose master d...

Mesazh nga xhuliaDi prej Wed Jul 02, 2008 8:21 pm

Po sna the si te duket se? Rolling Eyes Razz Razz
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: dioni ose master d...

Mesazh nga dioni prej Wed Jul 02, 2008 8:22 pm

si me duket? ti sma the akoma ate tjetrin ndersa ai qe te propozova une ste pelqej me duket...

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: dioni ose master d...

Mesazh nga Jozefin prej Sat Jul 12, 2008 3:21 pm

Mire se ju gjeta Wink

_________________
FITONI NJE DOMAIN FREE DUKE KLIKUAR KETU
avatar
Jozefin
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 127
Age : 24
Registration date : 14/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://jozefin.page.tl

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: dioni ose master d...

Mesazh nga xhuliaDi prej Sat Jul 12, 2008 11:32 pm

MIRE SE NA ERDHE! Wink

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: dioni ose master d...

Mesazh nga Xhulio prej Sun Jul 13, 2008 2:20 pm

mire se ju gjeta tesh si jam tu ike tongue
avatar
Xhulio
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 487
Age : 25
Registration date : 26/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: dioni ose master d...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi