un te jap ti ca me jep?

Faqja 3 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Shko poshtė

Re: un te jap ti ca me jep?

Mesazh nga dioni prej Mon Jul 07, 2008 1:01 am

uaua sinqerisht se kisha pare lanin kujtova se shkruajte ti...lano ti gjithmone rremuje ben ketu...hihihi...gjithsesi merese u ktheve se na kishte marre malli...po te jap nje lajm te keq kam heq chatin nga portali...po ti ca me jep???

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un te jap ti ca me jep?

Mesazh nga Edita prej Mon Jul 07, 2008 1:35 am

nje te puthur ..............puccccccccc faqe

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un te jap ti ca me jep?

Mesazh nga dioni prej Mon Jul 07, 2008 1:37 am

edhe une nje te tille...tani te them naten e mile...edhe te me thua naten e di...hhihihihi...ciaoooooooooo...shihemi neser....

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un te jap ti ca me jep?

Mesazh nga Edita prej Mon Jul 07, 2008 3:31 am

ok yllo ti si dush

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un te jap ti ca me jep?

Mesazh nga Musafir prej Mon Jul 07, 2008 8:30 pm

ooooooooooo dion kete nuk ma ke then mer shih shih dreqi

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un te jap ti ca me jep?

Mesazh nga xhuliaDi prej Mon Jul 07, 2008 9:26 pm

Une ju jap nje puthje... ju?

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un te jap ti ca me jep?

Mesazh nga Edita prej Tue Jul 08, 2008 1:27 pm

me gjith qejf e pranoj po scratch .......un te jape nje te tualet me shkelqim mi.po ti c'me jep?

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un te jap ti ca me jep?

Mesazh nga xhuliaDi prej Tue Jul 08, 2008 8:57 pm

flm.... une te jap 1 phon dhe 1 kreher ... rregulloi flokt tani........ti?

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un te jap ti ca me jep?

Mesazh nga Edita prej Wed Jul 09, 2008 12:28 am

po floket si kreh une moj se te shkurtra i kam.........smbahet mend kur i kam krehur per here te fundit scratch une te jap nje pasqyre cdo besh me te do luash me diellin apo do shihesh vete?po ti cme jep?

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un te jap ti ca me jep?

Mesazh nga xhuliaDi prej Thu Jul 10, 2008 10:45 am

do luaj me diellin

te jap 1 sygjerim... vej 1 foto ktu avantari...

ti?

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un te jap ti ca me jep?

Mesazh nga dioni prej Thu Jul 10, 2008 9:30 pm

edhe une te njejtin sygjerim ta jap dhe ty, dmth te vesh nje foto tenden... ti ca me jep?

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un te jap ti ca me jep?

Mesazh nga Edita prej Thu Jul 10, 2008 10:30 pm

une te jap keshille rritu pak ....hahahaha ti cme jep?

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un te jap ti ca me jep?

Mesazh nga dioni prej Thu Jul 10, 2008 10:43 pm

sa per gjatesine nuk e kam ne dore une ndersa per moshen mos u bej merak se duke u rrit jam...une ste jap keshille se ti je "perfekte" por te jap te njejtin sygjerim qe te dha xhulia me siper...Ti?

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un te jap ti ca me jep?

Mesazh nga Edita prej Thu Jul 10, 2008 10:48 pm

mua sme pelqen te behem shume me fame.........ai sygjerim nuk nishte per mua...........po nejse te jap nje sygjerim tjeter mos i bej shume komplimente femrave kur nuk i njeh..... Very Happy po ti cme jep?

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un te jap ti ca me jep?

Mesazh nga xhuliaDi prej Thu Jul 10, 2008 11:04 pm

Mire e ka Edita sepse kushedi ēa fshihet pas atij ekrani... une ja te jap foton ... ti?

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un te jap ti ca me jep?

Mesazh nga Musafir prej Thu Jul 10, 2008 11:06 pm

i edita a di cfar ti nuk me pelqen fare se je shum mendjemadhe
sa vj je ti ?

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un te jap ti ca me jep?

Mesazh nga dioni prej Thu Jul 10, 2008 11:16 pm

Edita shkruajti:mua sme pelqen te behem shume me fame.........ai sygjerim nuk nishte per mua...........po nejse te jap nje sygjerim tjeter mos i bej shume komplimente femrave kur nuk i njeh..... Very Happy po ti cme jep?
Edita nuk ke arrit me kuptu se kujt ja jap komplimentet me sinqeritet dhe kujt me shaka...

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un te jap ti ca me jep?

Mesazh nga Edita prej Thu Jul 10, 2008 11:20 pm

klodi une mendjemadhe nuk jam fare asnjehere dicka qe sme pelqen e them dhe sme pengon dot askush.jam ca e madhe 23 vjece po ti?pastaj dion nuk te thashe i ben ajo me shaka edhe pa shaka,por te thashe mos bej komplimente pa e njohur njehere kush eshte.xhulia je yll lal cheers

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un te jap ti ca me jep?

Mesazh nga dioni prej Thu Jul 10, 2008 11:21 pm

flm per keshillen Edita por komplimentet qe bej jane per aq sa i njoh personat...pastaj surprizat priten...

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un te jap ti ca me jep?

Mesazh nga Edita prej Thu Jul 10, 2008 11:26 pm

ashtu eshte.............te jap noten 1 noten me te mire....per kete gje

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un te jap ti ca me jep?

Mesazh nga xhuliaDi prej Thu Jul 10, 2008 11:31 pm

une ju jap ju?

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un te jap ti ca me jep?

Mesazh nga Edita prej Thu Jul 10, 2008 11:38 pm

jshume flm por smund ta pranoj sepse me shendosh nje e pranoj por ate me cokollate dhe banane apo cfare eshte se di ndoshta vanilje?pastaj te tjetrat meri ti ti jap ty.po tic'me jep?

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un te jap ti ca me jep?

Mesazh nga xhuliaDi prej Thu Jul 10, 2008 11:40 pm

akulloret jane 1 per mu 1 per ty & 1 per Dionin...

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un te jap ti ca me jep?

Mesazh nga Edita prej Thu Jul 10, 2008 11:42 pm

aha ok flm shume ju befte mire,une e zgjodha timen po ti ke zgjedh?

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un te jap ti ca me jep?

Mesazh nga dioni prej Thu Jul 10, 2008 11:44 pm

une zgjedh ate qe si pelqen motles...motel po ti ke po merr se u po shkrihen? haha

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un te jap ti ca me jep?

Mesazh nga xhuliaDi prej Thu Jul 10, 2008 11:44 pm

une ke tme lejn s'bej naze... une ju jap 1 pale syze per neser... ti?

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un te jap ti ca me jep?

Mesazh nga xhuliaDi prej Thu Jul 10, 2008 11:45 pm

une po zgjedh ate me vanilje & portokall pra ...

_________________ღღNjih vetveten dhe mundohu te jesh!!! ღღ
avatar
xhuliaDi
Moderatore
Moderatore

Female
Numri i postimeve : 648
Age : 26
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un te jap ti ca me jep?

Mesazh nga dioni prej Thu Jul 10, 2008 11:47 pm

dhe mua me ngeli ajo qe u shkri...haha..skam c'tju jap une nese shihni ndonje gje ketej rrotull merreni zere se ju dhashe une...

_________________
avatar
dioni
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve : 421
Age : 28
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://shkodra.top-board.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un te jap ti ca me jep?

Mesazh nga Edita prej Thu Jul 10, 2008 11:47 pm

mire bere xhulia,ju jap nga nje gote uje mali mbas akullores cme jep ti?

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un te jap ti ca me jep?

Mesazh nga Edita prej Thu Jul 10, 2008 11:48 pm

rrotull ska gje pervec nesh

Edita
Super Aktive

Female
Numri i postimeve : 217
Age : 30
Registration date : 03/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un te jap ti ca me jep?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi